Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek matricát kapott a...

Akinek matricát kapott a gyerkőce, ha belepisilt a bilibe, annak bevált a módszer?

Figyelt kérdés
Már nagyon közeledik az ideje. Most megvettem a spar-os gyűjtőfüzetet, és mivel ott vásárolunk folyton kapunk matricákat is. Azt tervezem, ha belepisil, beragasztunk egy matricát. Valóban ösztönözheti ez a módszer? Van, akinek bejött?
2011. máj. 8. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Az enyémet a dicséret érdekelte, a matrica egyáltalán nem. Nem tekint jutalomként rá.
2011. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annak örül a legjobban, ha ő öntheti ki a pisit a biliből a Wc-be és ö is húzza le. Na meg ha látja, hogy én is örülök neki, akkor boldog. Szerintem ilyen kisgyerekeknél még nem kell tárgyi eszközöket bevetni. Tartogasd későbbre ezt az ösztönzést, mondjuk nagycsoportos és kisiskolás korra. A tanító nénik is így ösztönöznek, addig még százszor megunja a matricázást, ha most elkezded!
2011. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk bevált:) Az egész család matricázásba fogott, mindnehol akadt néhány. Otthon csak füzetbe ragaszthatta, de mamánál a fürdőszobaajtó belső oldalára is. Nagyon szerette, és szerencsére most már nem kéri (szobatisztán).
2011. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy stílszerű legyek,tojik rá...a pelusba.Szóval egyáltalán nem hatja meg,holott a napokban 3 éves lesz.Inkább az inspirálja,ha megtapsoljuk,puszilgatjuk,és "éltetjük".
2011. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk "dicsőségfal" van: egy táblázat, jó sok rubrikával. Ebbe pecsételünk, amikor sikerül a bilibe alkotni. Kék pecsét a pisiért, piros a kakiért. Ha betelik, megyünk állatkertbe. Eleinte nagyon tetszett neki, aztán visszavett a lendületből, újabban megint belehúzott. :) Kitartást!
2011. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó nagyon tetszik ez a dicsőségfal dolog
2011. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk "Kakimanó" meg "Pisimanó" volt a jutalom.(Egyszerű manófigurák, a sapkájuk volt eltérő.) Én rajzoltam őket, ő meg felragasztotta a WCajtóra kifüggesztett fehér lapra. És csak gyűltek, gyűltek... Nagyon élvezte a kislányom. Ez a papír egyfajta dicsőségfal is volt, mint az egyik előző hozzászólónál... Aki jött hozzánk, mindenki látta, hogy már milyen ügyesen megy a bilibe-WC-be pisilés, kakilás.
2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!