Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kakil a szőnyegre, ha...

Miért kakil a szőnyegre, ha már szobatiszta?

Figyelt kérdés

32 hónapos kisfiam augusztusban kb. 1 hónap alatt szobatiszta lett. Rendszeresen kérte a bilit, amikor szüksége volt rá, már csak elvétve volt baleset. Most pedig kb. 1 hete minden nap a szőnyegre kakil. Szépen letolja a nadrágját, mintha bilibe kakilna, mégis a szőnyegre nyomja, akár 1 méterre a bilitől.


A délutáni alvásakor is elhagytuk már a pelust, de szintén kb. 1 hete minden nap nagy pisitócsában ébred annak ellenére, hogy lefekvés előtt is ráültetem a bilire. Miért? Van ezekre valami tudományos magyarázat? A délutáni pelust visszaadjam rá? (azt tanácsolták, délutánra se adjak rá, mert ha nincs pelus, nincs pelus és egyébként is száraz volt a pelusa 1 hétig)


Egyébként is különösen szófogadatlan mostanában. Már 1 éve tart nála a dacorsak, de most minden eddigit felülmúl, mintha a végletekig próbára akarna tenni minket.


Mit lehet ilyenkor tenni?


2011. szept. 27. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Mert az az ő produktuma. Az alkotása amire nagyon büszke és meg akarja mutatni nektek is.


Az enyém még el is nevezi őket: van a csavaros, a báránykás, a csirkecombos és picike aranyoska etc...


Az élet apró örömei :)

2011. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért a szőnyegre "alkotni" nem helyes... Ha vécében, biliben elnevezi, jót nevetnék én is.

Nálunk még nem aktuális a kérdés, de gondolkodom már most, hogy miként tudnék lelkileg felkészülni rá.

Történt egyébként valami, ami felzaklatta a kicsit ? Írod, hogy pisi baleset is van alvás közben. Meg szófogadatlan...

Nekem ezekből egyből az jut eszembe, hogy valami felforgatta a kis lelkét.

2011. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!