Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves kutyám pár hetes kora...

3 éves kutyám pár hetes kora óta szobatiszta. Most kb 1 hónapja elkezdte, hogy éjszakánként rápisil a szőnyegre de csak egy bizonyos kisebb részen. Nappal semmi gond vele, de így még megszidni sem lehet. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Rendszeresen levisszük sétálni és ahogy írom eddig nem volt gond vele,és nem is mindennap csinálja csak hetente 3x általában!

Most kértünk kölcsön takarító gépet a szőnyeghez de ez nem állapot.Tudnátok segíteni?


2011. szept. 23. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél alá kutya pelust azzal megóvod addig is a szőnyeget amig ez megoldódik. Lehet rosszat álmodik, vagy felfázott.Adj neki cukor mentes kamilla teát hátha...
2011. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ha ugyan arra a helyre pisil akkor jelöl,amit általában a kutyusok lent szoktak,de sajnos a lakásban is előfordul.

Sajátjának tekinti és ezzel akarja megjelölni!

2011. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Ne tartsd a lakásban.
2011. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem,mivel nekünk is van két Goldenünk,mi azt csináltuk, h feltisztítottuk valami erős illatú szerrel ,és utána nem csinálta ,mert nem szereti az orra...

Vagy estére tedd ki,h ne tudjon bepisilni... ezzel is tanulja ,hogy valami rosszat csinált

2011. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenekelőtt a szőnyeget eltenném egy hétre(persze ha megoldható). Nálunk is csinálta ezt a kutya. Kertes házban lakunk, de nem tudom kint hagyni, mert osztatlan közös terület, és a szomszédok zokon veszik. Nálunk a egy kis szekrényt nézett ki magának. Levittem a pincébe, és azóta nem csinálja.Sajnos az okára nem tudtunk rájönni azóta se, de megoldódott. Próba szerencse.:) Persze a betegség se kizárt, de ezt állatorvos talán meg tudja mondani.
2011. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!