Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerekednek...

2 év körüli gyerekednek milyen pelenkát használsz éjszakára, alváshoz?

Figyelt kérdés
A lányom 13 kg, minden reggel úgy ébred, hogy átázott a pelenka. Nappal Pamperst használ, az viszont nem jó éjszakára, mert az is átázik. Folyamatosan újabb pelenkákat próbálok neki, de egyik mind átázott reggelre. Ti milyet használtok, ami nem ázik át? 5-ös méret. Köszi a válaszokat.
2011. szept. 27. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi Tesco-s pelust használunk, zöldet, 4+ -osat. Kisfiú, két éves múlt, 13,5 kg. Régen Libero-t használtunk éjjelre, de egyszer, mikor elfogyott, rájöttünk, hogy elég a Tesco-s is (addig csak napközben raktuk rá).
2011. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Tescos 4+ és 5-ös között nagy a méretkülönbség? Melyiket ajánlanád nekünk kedves 1. válaszoló? 13-13,5kg a lányom.
2011. szept. 27. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
5-öset még nem láttam, nem tudok viszonyítani. Szerintem elég lehet nektek is a 4+ -os.
2011. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Libero!!

soa nem ázott át,pedig 10-12 órát alszanak a gyerekeink....

2011. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
liberót és pemporszöt használtunk, de nem ázott át reggelre ,nem lehetséges ,hogy valamit rosszul csinálsz? mondjuk az esti folyadék be vitelt! 4 gyerekünk van !
2011. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 évesen 14 kg volt(combos,pocakos kis ember),és a Pampers volt a befutó...
2011. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tesco zöld nekünk is bevált, bár egyszer-kétszer volt baleset. 4+os (12kg a lányom)


2 hete viszont nappal már szobatiszta, azóta éjszaka sokkal kevesebbet pisil.

2011. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 13 kiló és 29 hónapos.

Mi a happy bella pelenkát használjuk és használtuk sokáig.

Ennek a pelusnak az 5-ös méretét ami piros csomagolású a tesóba lehet kapni.Most jelent meg kb 2 hónapja a lila csomagos változata a happy bellának ez is jó de ez már nem bír annyit mint a piros változata.

2011. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

27 hónapos 13 kg a fiam.

Pampers, Huggies, Libero mind átázott 5-ös méretben.

Háppy Bella egy ideig jól bírta, aztán átázott.

Zöld Tescos egyelőre bírja, de most már a Huggies is újra jó.


Liberoból azt hiszem nekünk már inkább 6-os kellene, legalábbis a többihez képest kicsi a comb része és a dereka, vagy nekem rossz a szemem, lehet, hogy az azért ázik át. :(

Na meg nem mindegy mennyit iszik a gyerkőc lefekvés előtt?

Enyém 3 dl kakaó után 1,5 dl vízzel megy aludni és éjjel teázik. :(

2011. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egyik 21 hónapos,(13.5kg) a másik 3.5 éves(15kg).

Mindketten vagy a DM Babylove XXL-jét használják, vagy a Rossmann Babydream 6-os méretét. Még sosem volt baleset!

2011. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!