Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitaminra, immunerősítő...

Milyen vitaminra, immunerősítőre esküszöl, te mit adsz a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Egy 5 és egy 1,5 évesem van,tavaly sokmindent kipróbáltunk, úgy igazából nem láttam különbséget. A Béres Cseppet nem szeretném adni, ezen kívül minden érdekel! Köszi!
2011. okt. 14. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én arra esküszöm, hogy az ember alapállapota az egészségesség, valamint, hogy saját normális immunrendszerrel születünk, amit nem kellene legyengíteni mesterséges módon mindenféle bogyókkal meg cseppekkel, meg túlzott fertőtlenítésekkel. Az a szülő, aki a rosszul értelmezett gondoskodással tönkrevágja a gyereke védekező rendszerét és képtelenné teszi őt arra, hogy segédeszközök nélkül normálisan éljen e világban, amit már páran túléltek, az maga felelős azért, ha beteges a gyereke.

Amennyiben betegen van gyengének született kisgyerekről van szó, akkor meg nem a neten kell megoldást keresni, hanem hallgatni az orvosra, biztos van a közelben egy. Mindegy melyik, mind ugyan arra az egyetemre járt.

Remélem hasznos volt a válaszom.

Ui: két gyerekem nőtt fel velem, sosem voltunk betegek, se testileg, se lelkileg.

2011. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

off

elsőnek:igen,alapból nem lenne szükség ilyesmivel,de a mai zöldségeknek,gyümölcsöknek semmi tápértéke,vitamintartalma nincs,a húsokról és egyéb dolgokról ne is beszéljünk.a rohanó világ,szmog egyéb dolgok még rosszabbá teszik az egészségünket.sajnos muszáj valami vitamint szedni,főleg ha közösségbe jár agyerek.


válasz:nekünk a bonolact pro+kid és a marslakócskák együtt bevált

2011. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kioktatást!! Kezd elmenni a kedvem ettől az oldaltól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 14. 21:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Második neked köszönöm!
2011. okt. 14. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknak igaza van. Arról nem is beszélve, amit ha jól emlékszem nem írt, én hozzátenném, sokkal agresszívebb vírusokkal van most dolgunk, mint régen.

Ennyit a "helyesbítésről".

Én broncho vaxom port adok neki és multi tabs immuno kid-et. 3,5 éves kislány anyukája.

2011. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lányom 5 éves, fiam 14 hónapos. mióta megkezdte az ovit, mindig beteg volt. 2 hét ovi után 3 hétig itthon. Kiscsoport, kis középső így ment le. Most középsős. szeptemberben kezdte az ovit, egyszer 1 hétre kellett itthon hagynom, mert egy picit folyott az orra és egy kicsit köhögött. azóta semmi. Ja..és tavaly a pici is mindig beteg lett tőle, pedig szopott. Dokinak mondtam, hogy szeretnék c-vitamint és béres cseppet. azt mondta, hogy csak akkor kell, ha már volt 5 lázas betegsége az ősz és a tél folyamán. oké, bólintottam és azért is vettem egy eurovit 500 mg-os c-vitamint. 21 kg a lányom és egy felet kap reggel és este. ő csak az oviban eszik "rendesen". itthon nem nagyon ezért szerintem a c-vitemint mindenképpen pótolnom kell neki. már lassan 1 hónapja kapja és nincs baja. ilyen nem volt az utóbbi 2 évben. lehet, hogy már megszokta a szervezete ezt a sok bacit. ez a c-vitamin kb. 950 ft és vehető egészségkártyára is.
2011. okt. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdés jelenik meg sokan egyből írják hogy nem kell vitamin.Egyen sok gyümölcsöt meg zöldséget.Ami igaz is.DE!Igen is kell adni vitamint szerintem,a mai zöldségek sem olyanok mint régen úgy mint a betegségek sem.

Én cebion multit adok 2 éves kislányomnak.

2011. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a Bonolact pro+kid-re esküszöm (probiotikum), néha adok mellé valami multivitamint, vagy C vitamint. Augusztus 1 óta jár a fiam bölcsibe (most 23 hónapos) és ma reggel lett először beteg. Szerintem ez elég jó eredmény. Most pedig adok neki grépfrut mag cseppet is, remélem rendbe jön és nem kell elvinnem a dokihoz.
2011. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Bonolact pro+kid hány éves kortól adható?
2011. okt. 15. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

nem találtam korhatárt

2011. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!