Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Esett már le biciklis gyerekül...

Esett már le biciklis gyerekülésetek?

Figyelt kérdés
Csupán csak eszembe jutott, hogy megtörténhet e ilyen, hogy a tartókonzol pl. beadja az unalmast és egyszercsak zutty, leesik az ülés gyerekestül, mindenestül. Ez azért jutott igazándiból eszembe, merthogy lehet kapni külön konzolt, gondolom egy idő után valami történhet vele, hogy cserélni kell.
2011. szept. 30. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Velünk még szerencsére nem történt ilyen, de eszembe szokott jutni, mivel majd minden nap bicajozunk. Viszont kolléganőmék a súlyhatáron lévő gyerekkel használták, és leszakadt a a gyerekülés, gyerek pedig leesett. Szerencsére nem lett baja. A nyeregcsőre szerelhető konzolt említed? Én nem mertem azt szereltetni, bár kevésbé rázná a gyerek fenekét. De biztonságosabbnak találtam a csomagtartóra szerelhetőt.
2011. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

enyém még nem szerencsére,de a faluba pont egy csomagtartóra szerelhető esett le csomagtartóstul.Meg volt lazulva a csavar ami a biciklit és a csomagtartót tartja.A gyerek a kórházba jutott vele de nem lett komoly 2 ölés.Nagyobb volt az ilyedség.

Nekem is csomagtartóra szerelhető van de az enyém méghozzá nem is az a fix!hanem van egy mozdulattal levehető.Csak rá kell szorítani a csomagtartó "rácsaira"(remélem érthető aki nem tudja milyen ez:)no meg van egy kis öv amit rá kell kötni az én ülésem alá +biztonságként.De bennem is bennem van a félsz ezért mi alul még gyorskötözővel is oda rögzítettük:))))

Konzolosat hoznak apósomnak heggeszteni mert igenis elfáradhat a vas is.De egyszerűen rá kell pillantani szerintem közbe-közbe hogy minden stimmel-e:

2011. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még nálunk sem történ baj, kop-kop-kop. Nyeregcsőre szerelhető üléseink vannak. Persze, ránézünk minden alkalommal, hogy nem e meglazult, repedt, vagy bármi, de ettől függetlenül néha belemászik a gondolataimba, hogy mi van ha... Mert a bukósisak azért nem véd 100%osan minden ellen.

Ráadásul nálunk elég ramaty a járda, de muszáj ott vinnem a gyereket az oviba, mert a gyorsforgalmi főútra mégsem mehetek ki vele.

Köszi a válaszokat, mindenkinek jó bicajozást kívánok:)

2011. szept. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!