Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb: csomagtartóra...

Melyik a jobb: csomagtartóra vagy vázcsőre szerelhető biciklis gyerekülés?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő egyszerre volt a bringámon. A vázra szerelttel annyi bajom volt csak, hogy amikor nagyobbacska lett a lányom, nem láttam át rendesen a feje fölött mert elég alacsony vagyok.
2011. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van,ami hátulra,de vázra szerelt,egy adapterrel.

Bocsi linkelni nem tudok,de ha ezt beteszed a keresőbe,elméletileg meg tudod nézni.


[link]


Szerintem ez azért jó,mert nem rázza ki a gyerkőc lelkét az összes bukkanó meg gödör! :D

És az benne a legjobb,hogy ha nem kell,akkor fél pillanat alatt leszerelhető,akár fél kézzel is,de ellopni nem tudják,mivel számzáras az adapter!És ha beszereztek egy pót adaptert apa biciklijére,akkor bármikor át lehet tenni és viheti ő.

Nálunk ebből nagy "viták" szoktak lenni. :D

2011. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért,előző vagyok.Jé,mégis tudok linkelni! :))
2011. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!