Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az a vitamin amire "esküszö...

Mi az a vitamin amire "esküszöl", hogy használ betegségek ellen, amióta közösségbe került a gyerkőc?

Figyelt kérdés

Én grapefruitmag kivonatot adok neki (2 év 2 hós) ami gyerekeknek való.


De szívesen vennék tapasztalatokat más anyukától is. Most kezdtük a bölcsit és nem akarom, hogy sokat beteg legyen.


2011. okt. 2. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten vitamin, de nálunk a makacs köhögésre csak és kizárólag a hársfa tea jött be hárs mézzel. Semmi mástól nem múlik el a köhögése. Ebből megiszik 2-3 bögrével és már nem is köhög.

Amúgy C-vitamint és multivitamint kap.

2011. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm valamilyen mlm-et csinál, és ő hozott egy üveg Monavie-t. Azt kapja a gyerek minden nap kétszer+algát egyszer. 1 hónapja bölcsis, már a csoport fele kidőlt, de ő egyelőre megúszta minimális orrfolyással. Azóta erre esküszöm:)
2011. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amway-es Nutrilite rágós multivitamin. Eddig nem volt beteg, csak egy kicsit köhögött, ráadásul finom, úgyhogy szívesen is eszi. :D Ezen kívül nagyon sok gyümölcsöt, zöldséget is eszik. :)
2011. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vitaminnak nem nevezném, de a rengeteg friss levegő és a "kosz".

3.5 éves, ovis már egy jóideje, de eddigi élete során 2szer volt beteg: 3 napos láz és egy hányós vírus, ami pár óra alatt lezajlott.

2011. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk az elsö gyerek 3 eves kora körül sokat volt beteg (most 5 es fel eves), es az Echinacea azaz kasvirag cseppek segitettek, több hetes kura kellett hozza. Emellett citromlevet csepegtettem a vizebe, ill. gyümölcslevebe is. Plussz adtam gyermekeknek adhato multivitamin tablettat (Müller-böl), es azota lekopogom sokkal kevesebbet beteg.
2011. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom mióta a Flavon kids lekvárt szedi nem volt beteg!

Tavaly szeptember óta ovis

2011. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Probiotikum.

Végigtarolt az ovin, a családon, mindenkit ledöntött a lábáról, ő meg csak pici köhögéssel megúszta (pedig ő volt a zéró gyanusított :) )

2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!