Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azoknak a piciknek, akik most...

Azoknak a piciknek, akik most kezdtek el közösségbe járni - a zöldségen, gyümölcsön kívül - mivel, milyen módszerrel erősítitek az immunrendszerüket?

Figyelt kérdés
Elég nehéz kérdés ez nekem, eddig csak Cebion cseppet adtam, ha taknyos időszakban voltunk. Nem tudom, hogy azok a készítmények, amik vmilyen multi néven kaphatók a patikában, valóban olyan jók-e, az van-e bennük, ami tényleg hatásos? Vagy elég a C-vitamin? Esetleg vm pre-probiotikum? (van egyáltalán olyan készítmény piciknek, ami pre - és probiotikumot tartalmaz egyben?) Köszi az útbaigazítást! :)
2011. okt. 22. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Csakis foreveres készítményeket kapnak a gyerekeim, mi sem használunk mást.

Most került a lányom közösségbe, a fél ovi beteg, ő bírja. 3 éves, életében eddig egyetlen egyszer volt csak beteg. 14 hós fiam még soha. Náthás sem. :-)

Szóval nálunk beváltak. :-)

Forever Kids, Royal Jelly, Pommesteen - ezeket kapják. Az utólsót csak időnként, ha nagyon bacis környezet van.

2011. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lekopogom gyorsan:) Mi is kb 1 éve adjuk a gyerekeknek a forever kids, azóta lázas betegek nem voltak, csak nátha, kisebb köhögés. Régebben mi is sokat szenvedtünk az ovis betegségektől. Úgy tűnik bevált ez a vitamin.
2011. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hűűű, köszi, megnézem!
2011. okt. 22. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

forever kids, lactoprotect


De egyébként saját tapasztalat az immunrendszert nem lehet erősíteni. A nagyfiamnak jó az immunrendszere, eszik zöldséget, gyümölcsöt és többször beteg és a kicsihez képest súlyosabban. Illetve neki van egy súlyos autoimmun betegsége is.

A kicsinek meg nincs immunsejtje, és mégsem beteg.

Úgyhogy ez alkati kérdés.

2011. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Béres-cseppet adok meg Cebion cseppet. Hát, volt már beteg, de kevesebbszer, mint a többiek a csoportban. Viszont érdekes módon hiába hozza haza, a 1,5 éves fiam nem kapja el tőle, meg az apja sem. Én viszont nagyon, mindig én vagyok a legbetegebb. Pedig eszem rendesen, gyümölcsöt is, meg még az Elevitet is. (A fiúk nem szednek semmit.) Mégis. Ennyit az immunrendszerről.
2011. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!