Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Honnan kaphatna ez a...

S. O. S. Honnan kaphatna ez a család segítséget?

Figyelt kérdés

3 gyereket nevelnek.A legkissebb 90% sérült,3,5 éves kisfiú.

Nem tud mozogni, beszélni, enni,a hasfalba ültetett szondán keresztül táplálják.15 percenként szívni kell a váladékot a torkából éjje-nappal.

A család nagyon szereti,lelkiisneretesen gondozzák.

De az anyagi helyzetük teljesen kilátástalan.Csak a gyógyszerek havi szinten 64 ezer forint.amiből a tb 7500 Ft fizet.A gázt kikapcsolták náluk.Már fejlesztésre sem tudják hordani.

Van-e az országban olyan egyesület vagy szervezet akihez fordulhatnának?

Nagyon sürgős lenne.Minden hasznos információnak nagyon örülünk.Előre is köszönjük!


2011. okt. 3. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom Őket a helyzetük miatt.

Nekem hirtelen egyetlen ötlet jut eszembe: igényeljenek közgyógyellátást. Ilyenkor a tartósan szedett gyógyszerek ingyenesek.

2011. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
tv2, rtl ha itt leadják akkor biztosan lesz jelentkező aki segít
2011. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzat, családsegítő, alapítványok
2011. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az önkormányzatnál voltak.Személyesen beszéltek a polgármesterrel,mégsincs segítség.

A helyi városi televízió már csinált róluk egy kisfilmet,nagyon kevés adomány gyűlt össze.

2011. okt. 3. 10:07
 5/13 A kérdező kommentje:
De milyen alapítványhoz fordulhatnának?
2011. okt. 3. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a családot! Pontos alapitvány cimeket nem tudok hirtelen, de már én is voltam olyan helyzetben, hogy levelet irtam pár helyre, ahonnan kapam segitséget. A Szegedi gyermekklinika nekünk sokat segitett (Siófoki vagyok) interneten keresőbe beirod hogy családsegítő alapitványok cime, kiad egy csomót, és irod a leveleket. Én ezt tettem. A gyereknek mindenképpen kellenek orvosi papirjainak fénymásolatai, meg közgyógykártya. Nekünk is le kellett ezeket adni, hogy ne bemondásra segitsenek.
2011. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. okt. 3. 11:04
 8/13 anonim ***** válasza:
A média mindenkihez eljut, szerintem is ezzel kéne próbálkozni. Alapítvány esetleg..
2011. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
[link] esetleg itt nézzél szét.
2011. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csaladsegito szolgalat
2011. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!