Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús Anyukák segítségét kérném?

Fiús Anyukák segítségét kérném?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt, szépen feljön a fütyijén a bőr, de még mindig nem látszik teljesen a makk. Egy kis letapadás van körben úgy kb. 1-2 mm széles sávban. Az orvos a 2 éves státuszon felírta a Ftorocortot, azt mondta, kezeljük ezzel a letapadást, majd 2 hónap múlva látni szeretné ismét - ha nem javult a letapadás, felrántja a bőrt. Jaj, ezt én nem szeretném!!! 3 hete használjuk a krémet, de még mindig nem történt semmi változás. Szerintetek megszüntethető ez a letapadás? Mit csináljak másképp, erőltessem? Ugye javulhat még?
2011. okt. 27. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A fiam 3 hónapja múlt kettő, és ugyanúgy állunk, mint ti.

A mi dokink azt mondta, húzogassuk tovább (már a kicsi is lelkesen csinálja), és ha 3 éves koráig nem jön fel teljesen, akkor majd kezdünk vele valamit.


Beszéltem egy gyereksebésszel, ő is azt mondta, hogy ő 3 éves kor alatt kizárólag akkor nyúl hozzá, ha gondot jelent a pisilés, addig nem, úgyhogy húzogassuk.


Tehát húzogatjuk, és ha bárki fel akarná húzni neki teljesen, azt elkergetem (bölcsis doki néni - külön közölnöm kellett, hogy NEM engedélyezem, hogy ilyen céllal nyúljon a fiamhoz, le is kellett írnom:))

2011. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én másik gyerekorvost választanék ha így neki akarna esni a fiamnak.
2011. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem muszáj ebbe belemennetek normális doki addig meg sem csinálja míg nem szobatiszta teljesen a gyerek , ezt mondjuk nem írtátok. Az én fiam 5 éves volt mikor megcsinálták neki igaz nem fájt neki nem felrántották egy pálca szerű valamivel hátratolták a bőrt. Mi valami szteroidos krémet használtunk 3 hónapig aztán 3 hónap szünet és újra 3 hónap krém majd szünet. így egy év múlva csinálták meg a krémezés kezdetéhez képest, de javított rajta valamit az is, csak nem szabadott folyamatosan használni a szteroid tartalma miatt, de sajna nem emlékszem mi volt a neve
2011. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az en fiam 2.5 eves, es az orvos azt mondta, hogy varjunk amig szobatiszta nem lesz.


szoval szerntem nem vagytok elkesve semmivel


masreszt a dokinom azt mondta, hogy regen nagy divat volt felrangatni a bort, azert van ma sok felnott ferfinak fitymaszukulete ..

2011. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

FTOROCORTTAL KEND FOLYAMATOSAN!


4 gyerkőc anyukája

2011. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. okt. 28. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, amíg nem szobatiszta, addig nem foglalkoznak vele.
2011. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is felírták ezt a krémet, 2hétig kell használnunk, utána a doki szépen megcsinálja a kukacát 7én.(28hónapos, szobatiszta)

(csajok nem tudom ti hogy vagytok vele, de a betegtájékoztató elolvasása után én egy percig nem kenegetném ezzel a gyereket... pedig nem vagyok egy hű mindentől védjük anya, de elég erős a cucc...)

2011. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!