Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Esernyőkocsit meddig használta...

Esernyőkocsit meddig használtatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
az én fiam két éves,és újabban nem hajlandó sétálni a saját lábán így mi most megint használjuk.fél évnél tovább viszont nem fogom használni,de remélem előbb is elhagyhatjuk.
2011. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a lányom 21 hónapos, de még használjuk. tudna menni, jobban bírja, mint én, csak lusta:) egy darabig jöm, notorozik, ugrál mellettem, de ha elfárad, akkor inkább ott a kocsi, mint cipeljem őt meg a motort is (meg néha a bevásárlószatyrokat, ezt-azt).
2011. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves. Ha gyalog megyünk a naggyal oviba, akkor használjuk, hisz ő a saját lábán 1 óra alatt érne oda, messze van neki. Szerintem még jövőre is használjuk ha gyalog megyünk oviba. Másra nem. Dehogynem, amikor megyünk a vásárba, ott is kocsiba dugom, úgy a legjobb, mert sehova nem haladnánk :)
2011. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lányom 3 éves, de pl. most nyáron a nyaralásra is vittük a kocsit. Így nem kellett cipelni, ha elfáradt, bárhová el tudtunk vele menni. Itthon már tavasz óta nem használtuk, akkor is csak akkor, ha nagyon messzire kellett mennem gyalog és több dolgot is vásároltam közben (a kocsink alján van egy nagy bevásárló rekesz). Ha ő is gyalogolt volna, biztos, hogy 5x annyi időbe tellett volna minden út :)
2011. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nagyobb 3,5 éves koráig használtuk. Azért ilyen sokáig, mert 1 év korkülönbséges gyerekeim vannak, és amíg a kisebb nem volt alkalmas a hosszú távokra, kellett a babakocsi. A nagy már sétálhatott volna éppen, de a ha a kicsi kocsiban ült, Ő sem akart gyalogolni. Így maradt az iker esernyőkocsi, legalább nem szaladtak szerteszét.
2011. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másfél éves koráig. Utána csak 2x ült benne még 2 éves koráig. Remélem öcsi tovább fogja használni.
2011. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28 hónapos és hosszabb utakra még elvisszük, pl Margitsziget, mindenféle kirándulások, mert hamar elfárad és akkor beleülhet, aludhat is, mert sokszor nem érünk haza ebéd utáni alvásra.
2011. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves koráig. én örülök hogy nem igényelte tovább
2011. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22 hós, még használjuk, a télre is így készülök. Néha muszáj, a saját lábán nem bírja a tempót, ha fontos dolgunk van messzebb, inkább kocsiba teszem, mint hogy cipeljem.
2011. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kislányom 2 és fél éves lesz lassan. Még nem pakoltam el az ernyőkocsiját, bár ritkán használjuk. Múltkor egész napra elmentünk kirándulni Budapestre. Mindenképpen vinni akartuk a kocsit és nagyon örülök, hogy ezt tettük. Még aludt is benne egy órát délután.

Úgy gondolom, hogy még használni fogjuk, akár egy év múlva is, ha hosszabb útra megyünk. Így kénylmes lesz neki is és nekünk is.

2011. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!