Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hajproblema. HOgyan reagalnal?

Hajproblema. HOgyan reagalnal?

Figyelt kérdés

Lanyom 2,5 eves. Vallig ero haja van, frufruval. Mindenttudo baratnom szerint nagyon idetlenul nez ki a gyerekem es ezt meg is jegyzi minden alkalommal.

Ti hogyan reagalnatok ha vki ilyet mondana? + mivel birthatnam ra, hogy csatot, hajgumit rakjak a hajaba? Soha nem engedte eddig.


2011. okt. 3. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A vallig ero hajat levagatnam kleopatrara, ha egyenes, akkor sokkal elonyosebb lenne, mint egy vallig ero haj kibontva egy ilyen kislanynak.
2011. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen "barátnőket". Nem szeretem az állandóan megjegyzéseket tevő embereket. Lehet persze nem rosszindulatból csinálja, de akkor is...


Lányoddal menj el egy boltba, mutasd meg neki a hajgumikat, csatokat és válasszon ő belőlük. Ha neki is tetszik, és ő maga választhatja ki lehet, hogy hordani s fogja.

Amúgy meg vágass a hájából, hátha úgy jobb lesz.

2011. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csatolnál képet, könnyebb lenne véleményt alkotni.

Direkt ilyen a lányod haja, vagy növesztitek? Vágass belőle egy picit (nem kell sokat, csak hogy legyen formája és ne legyen elvékonyodva a vége). Esetleg egy jó fodrász véleményét is megkérdezhetnéd, ha tényleg nem áll jól a frizura a kislányodnak, ő tud tippeket adni, esetleg oldalfrufrut növeszteni, stb.

Hajgumival foghatod 1-2-sok copfba, ha azt sem engedi, jobb lenne hozzászoktatnod mihamarabb, mert nyáron szenvedni fog. Esetleg hajráf, vannak különféle puha hajpántok is, szerezhetsz be mindenből olyat, ami neki tetszik. :)

2011. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyem se turte,mindig kitepte,de van egy olyan fajta ami csuszas gatlos,kis femdarabka van rajta ,azt jo erosen ragumiztam es nem tudta kihuzni mert fajt neki. szadinak tunik egy picit de nem kall olyan erosen copfozni hogy fajjon. azota nincs problema copfal de a csatot ,legyen barmilye is az kihuzza! azota mar levagtam neki felfiusra mert jon a sapkas idoszak es meg eleg kicsik ahoz hogy vigyazzanak a frizurajukra es tuti hogy a sapkat is randatni fogja! (2 eves)
2011. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs elirtam, rangatni.
2011. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Az en lanyom nem engedi hogy a hajahoz erjunk. Fesulkodeskor is szaladgalni kell utana

2011. okt. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!