Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnál, ha kamasz...

Hogyan reagálnál, ha kamasz fiad/lányod bejelentené, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát nézd van fiam is lányom is! a lányt könnyebben elfogadnám a fiút nehezebben, de akkor is a gyerekem túllépnék rajta valahogy attól még nem szeretném kevésbé( az apákat jobban megviseli egy ilyen helyzet én úgy gondolom)
2011. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, attól még ugyanolyan mint volt és szeretem!!!
2011. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekem az egyik volt osztálytársam az, és zeritnem a szüleit nem nagyon foglalkoztatja...

Ha az én gyerekem az lenne, kicsit csalódott lennék, de elfogadnám olyannak, amilyen.

2011. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
szeretném ugyan ugy mellette lennék támogatnám de elvinném orvoshos, mert a homoszexualitás betegség amiről nem a gyerek tehet mondjuk hanem a szülők a rossz körülmények...
2011. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17.55!


Ennél nagyobb butaságot még sosem hallottam! A homoszexualitás nem betegség. Nem orvosolható. Nem a szülőknek, és nem a körülményeknek köszönhető. Vagy meleg valaki, vagy nem.

Én 17 évesen jelentettem be, hogy leszbikus vagyok. Édesanyám elég fiatalos, modern felfogású. Azt mondta, hogy sejtette, és ha valamiért haragszik rám, az az, hogy nem mondtam el előbb. Mondta, hogy ugyanúgy az ő lánya vagyok, ugyanúgy szeret, ugyanolyan teljes értékű ember vagyok mint például a húgom, aki heteroszexuális. Azóta még javult is a kapcsolatunk, és sokkal inkább megbeszélünk mindent-őszintén. Az apám kiskorom óta különél, velem sosem foglalkozott, ezért nem is gondoltam úgy, hogy vele őszintének kéne lennem vele. Amikor eljutott hozzá is a hír, nem reagált sehogy. Tudomást sem vett róla. Normális körülmények között nőttem fel, normális családban. Mégis leszbikus vagyok. Ha bárki azt állítja, hogy ez a körülményeknek, családnak, köszönhető, az egy buta ember.

2011. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
A nevelés is, és az értékrendes is fontosak, amit a kedves utolsó mond az egy faszsááág, ma a fiatalok divatból buuuuzik, nagyrészben, egyébként a k*rvaaaaanyjukat a teeeeetves zsidóknak mert ők tehetnek ennek a divatnak a terjedéséről
2011. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
egyetértek veled utolso, sztem is hülyeség amit előtted irt.
2011. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

a leszbikusok hogyan élik a fizikai részét?

ha értitek mire gondolok

2011. máj. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!