Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Te 3 év körüli gyereked...

A Te 3 év körüli gyereked visszafogottan sír, vagy teli torokból?

Figyelt kérdés
Az enyém (fiú) elég visszafogottan sír, ezt ma hallottam az óvónéniktől. A többi gyerek teli torokból sír, vagy hisztizik, ha arra kerül a sor, az enyém kicsit visszább fogja, azaz nem engedi ki a hangját teljesen. Tényleg így van, itthon is ilyen. Ez mitől lehet? Baj ez egyáltalán? Néha anyósom meg anyukám rászóltak pici korában, erélyesebben, ha hisztizett, hogy "nem szabad", meg hogy "csúnya dolog a hisztizés"... Ettől lehet vajon?
2011. okt. 4. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyerekfüggő.

Az én lányom inkább ordít, mint sír. Mindig szoktam is rászólni, hogy felőlem sírhat, de halkan, ne ordítson már mint akit nyúznak.

2011. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyémek ordítanak
2011. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visit, ordit....:)
2011. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) Hát akkor az enyém tényleg ritka "madár" :))
2011. okt. 4. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ordít és nem engedi magát felvetetni az óvónővel, rúgkapál. :) Most kezdett el toporzékolni is, megőrülök ettől a hisztitől. A fiad tényleg ritka madár... :D
2011. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!