Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kotohartya gyulladasra, hazi...

Kotohartya gyulladasra, hazi receptek a kamillan kivul? Holnap tudom csak doktorhoz vinni es addig valamivel csillapitanam a viszketest.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki Fenistil cseppet, ha van otthon, vagy cálcimuskot, mert azok is gyulladáscsökkentőek.
2011. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy ne sokat kammillázd, mert kiszárad a bőre. Ha sokat kell mosni, akkor inkább a langyos vizes vattával mosogasd.
2011. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, mennyire tudsz gyógyszertárba menni, de vény nélkül lehet kapni a Septosyl szemkenőcsöt, a mi gyerekorvosunk ezt adta a másfél éves fiamnak, mikor kötőhártyagyulladása volt. Ki is volt már dörzsölve neki a sok kamillás törölgetéstől, erre azt mondta, kenjük a krémet a szem alá a bőrre, úgy is felszívódik, de az se baj, ha a szemébe megy. Nálunk szépen levitte a gyulladást, azóta már használtam többször is.
2011. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is most estünk át rajta,és az orvos azt javasolta,hogy ne kamillával,hanem forralt,lehűtött vízzel töröljük a szemét.
2011. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sima forralt, lehűtött vízzel mosogasd a szemét, ne kamillával.

Nemrég voltunk benne mi is.

2011. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!