Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen mit szedhetek...

29 hetesen mit szedhetek torok és hörgö gyulladásra?

Figyelt kérdés
A dokim nem elérhetö a házi orvosom meg azt mondta bármit de a patikában csak homeos bogyot ajánlodtak és nem segit!Lázam nincs!
2011. szept. 12. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A dokid váltótársa köteles ellátni,biztos van helyettesítő doki is!

Én augmentin duo-t kaptam erre, 28hetesen!

Boldog babavárást,mielőbbi gyógyulást!

38hkm

2011. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bakteriális esetben antibiotikum , ahogy a előző írta, vírusos esetben inhalálás, gyógyteák, méz, 1000mg c vitamin. Gyógytea: menta, bodza, kakukkfüvet terhesség esetén nem ajánlatos használni. Ha köhögsz,akkor lándzsás utifű szirup.
2011. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam, hogy 38. héten vagy. A kakukkfű igazából segíthet a szülés beindulásában, ezért nem ajánlják a korábbi szakaszokban, viszont nagyon jó és hatékony növény antibakteriális hatással.
2011. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
29 hetes vagyok nem 38,most voltam egy másik orvosnál és kaptam antibiotikumot 3 szemeset Azibiot a neve,de az van ráírva,hogy terhesség alatt nem ajánlót, a doki meg a patikus is azt mondta hogy az utolsó trimeszterben már lehet most nem tudom mit tegyek? ezt az orvost nem ismerem és nem akarok ártani a kicsikémnek.A torkom jobban van már mert csináltam egy mézes citromos kúrát,de a hörgőim nagyon fájnak és iszonyúan köhögök.
2011. szept. 12. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a jó öreg augmentint venném be, ha már kell gyógyszer. Az biztosan nem árt. Egyébként ez sem, amit felírtak, csak azért nem ajánlják, mert nem vizsgálták rendesen ki terheseknél.
2011. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget feliratom a háziorvosommal az Augmentint, ha nem leszek holnapig jobban,még annyit kérdeznék hogy a panadolt szedhetem ha belázasodnék?
2011. szept. 12. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!