Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menyire változott meg gyerkőcö...

Menyire változott meg gyerkőcötök a kistestvér érkezése után?

Figyelt kérdés
Sértődött volt? Vagy csak távolságtartó, mert nem tudta hogyan kezelni az új helyzetet? Mikor "szerette" meg a hugicát/öcsit?
2011. okt. 6. 21:26
 1/3 alaszka ***** válasza:
A hugit imádja, velem viszont hisztisebb lett, inkább engem büntet, nem a tesót.
2011. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó, mint az első válaszolónál. Engem folyamatosan büntet, már azt is mondta, hogy nem szeret. Persze tudom, hogy nem így van, mert ha valami baja van, akkor csak az anya kell neki. A hugit imádja, folyamatosan puszilgatja, simogatja.

A viselkedése megváltozott. Látszik, hogy mennyire dühös. Kiabál, durván játszik. Sajnos a férjem az elején, amikor itthon volt velünk sokszor rászólt, hogy csendben legyen, ne menjen be a szobájukba. Ezt nem lett volna szabad. Érdekes, hogy a férjem a szigorúbb, mégis rám haragszik.

2011. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majdnem 2 éves volt a lányom, mikor született a húga, nem változott igazán, ugyanolyan kedves és barátságos kislány, mint előtte. Nem haragudott senkire,igazi csupaszív gyerek. Azóta már majdnem 1 éves a pici, még mindig ugyanaz a helyzet, a nagy egyáltalán nem féltékeny.
2011. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!