Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerkőcötök is állandóan...

Gyerkőcötök is állandóan lerúgja magáról a takarót?

Figyelt kérdés
Éjjel is 2x sírt fel 2,5 évesem mert nem volt rajta a takaró. Betakartam aludt tovább. Panelban lakunk, még nem indult a fűtés. 23-24 fok van. Pedig normál méretű takarója van, az is direkt keresztbe van rajta nem is hosszába. DE még így is, kis művész:-) (Hálózsákot sosem szerette, picinek sem tűrte meg magán.)
2011. okt. 8. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom mindig lerúgja magáról, de nem sír fel miatta, inkább bemászik közénk. A hálózsákot újszülöttként se tűrte. 22 fokban alszunk, a 23-24 egyáltalán nem hűvös. Én adok rá a flanel pizsi mellé zoknit, így a lába sem hideg. Ha betakarom, azonnal felébred. Nem szokott megfázni, összesen egy kétnapos náthája volt és kész.

Ha fővárosi vagy, ne aggódj, indul a fűtés, a férjem egész hétvégén dolgozik... :)

2011. okt. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Vidéken lakunk, de egyébként itt is szerintem indítják nem soká, még 15-e előtt. Nálunk télen 25-26 fok van, így azt szoktuk meg. Ezért mi már kicsit "fázunk". Na meg nem is igazán zárnak jól a nyílászárok sem sajnos.(albi, így nem tudunk vele mit csinálni (csere).
2011. okt. 8. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Hű, az nekünk már meleg, a lányom is ezt szokta meg újszülött korától, nem is ajánlotta a gyerekorvos a melegebbre fűtött szobát, mert a babáknak más a hőleadása.

Egy dolog még eszembe jutott, a gyapjú takarót nem tudja lerúgni olyan könnyen, mert van súlya és tartása. De abban meg melege van... A húgom fiai szintén takaró-reptetők, szerintem sok gyerek van így vele, szeretnek szabadon mozogni az ágyban is. Aztán meg fáznak. :)

2011. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van sajnos. Ablakot meg egyet kénytelen vagyok nyitva hagyni, mert annyira száraz a levegő, hogy mindenkinek fáj a torka egy zárt éjjel után.

Fiamnak is felnőtt méretű ágyneműje van, most már kevesebbszer rúgja le. Eddig harisnyát kapott éjjelre, mikor már ilyen hidegek voltak.

2011. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kétévesem szerette a hálózsákot, de amióta nagy ágyban alszik, néha megindul éjszaka, ezért nem merem ráadni, mert összetörné magát. Nálunk már kimondottan hideg van, kb 20 fok, és még nincs fűtés. Body, harisnya, kezeslábas plüss pizsama(olyan, mint egy rugi), és még egy mellényt is ráhúzok. Takarót adok neki, minden nap gyakoroljuk, hogy kell magát betakarni, már egész ügyes. A kezeslábas pizsamát turiban vadásztam, nagyon szuper, menni is tud benne, és jó meleg is. Láttam már nagyobb gyerekekre valót is, még 4 évesre is.
2011. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a gond.Annyit tudok tenni,hogy jól felöltöztetem.Meg éjszaka mivel melettem lévő ágyban alszik úgy vagy 20x felkelek betakarni.Ő most 3 éves elmúlt
2011. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom, pici kora óta ez a problémánk! Én annyit tudok tenni, hogy jobban felöltöztetem. Az ablaknyitós anyukának volna egy tanácsom, tegyél a szobába egy edénybe sós vizet, nekünk bejött.
2011. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!