Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik legjobb mosóport-gélt...

Melyik legjobb mosóport-gélt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A body-k egyszerűen kiszürkültek. A folt ott marad, csak halványabb. 2 éves a fiam, naponta kétszer minimum ruhát kell cserélni, sűrűn kell mosni.

Eddig Tomit, és Biopont használtam, volt hogy újra mostam.

Köszönöm!


2011. okt. 7. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi most mosógolyót használunk. fehérek60fokon 2golyóval, színesek 40fokon 1golyóval. Nekem bevált.
2011. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy szoktam Vanisht is egy kupakkal, úgy egy kicsit jobb az eredmény, de hátha létezik olyan mosópor hogy önmagában jól tisztít.

Zoknikat mosószappannal kell mosás előtt dörzsölgetni, mert azt sem viszi ki "simán".

2011. okt. 7. 12:52
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt a golyót hol lehet venni? mi a márka? Ár?

Ha valóban jó lehet kipróbálom. :)

2011. okt. 7. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Ariel + a fehérekre fehérítő. Nem fogja a beszürkült ruhákat egy mosás alatt kifehéríteni, de pár mosás után látszani fog a különbség.
2011. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Persillel mosok. Nem a legolcsóbb,de nem is a legdrágább. Elegem lett a foltos ruhákból és ez nagyon bevált, tisztára mos.
2011. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pervolt használok.Nayon jó az illata és kiviszi a koszt a ruhából.Vagyis ha kakis akkor előtte bedörzsölöm mosószappannal és hagyom egy napot és utána mosóép.Jah és minden kisruhát csak 40fokon kímélőn mosok.

Az Ariel folteltvolító is nagyo szuper áztatásra de nagyon drága is:(

2011. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most láttam a Tesco-s szórólapon, hogy akciós az ARIEL. Bevállalom, kipróbálom hátha.

Mikor picike volt a gyerek persillel mostam, pont a drágasága miatt mondtam le róla, de ha az Ariel sem jön be visszaállok a Persilre.

DOMESTOS fehérítőt használtatok már? Most látom abból is egyet fizet kettőt kap van. Az úgyis fogyóeszköz.

A múltkor hypot vettem. Már ez a hypo sem az mint a régi, mintha valami hígitott akármi lötty lett volna benne. 5db body-hoz a háromnegyedét beleöntöttem. De ennek még az illata sem olyan volt mint az emlékeimben.

2011. okt. 7. 13:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pont Domestos fehérítőt használok :) Elégedett vagyok vele, bár mással nincs tapasztalatom.

Viszont ha van rá módod, akkor Arielt inkább most az Auchanban vegyél, Tescoban 3100 5 kiló, Auchanban 3500 7.2 kiló. Persze ha nincs a közelben, akkor tárgytalan :)

2011. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Wanish folttisztítót rakok a foltokra és hagyom , akár egy napig is rajta, h ázzon. Eddig mindent kivett.Nyáron a zoknikat is wanisshal dörzsöltam, mert a mosószer nem volt elég.
2011. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link] ezt használjuk, apósom lepett meg minket házassági évfordulóra vele. És két bébi(27, és 8hónapos) mellett van mit mosni...

És tényleg működik. Plusz a páromnak vmi allergiája van, kismillió mosószer öblitő után, amióta ezzel mosok kevesebb pattanás-kelés van a testén. Nem hiszem, hogy véletlen.

2011. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!