Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb 3-as pelus...

Melyik a legjobb 3-as pelus szerintetek? És melyiket nem ajánlanátok semmiképpen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez magadnak kell eldönteni. Mert például sógornőmnek bejött az egyik márka de nekem ugyanaz már nem.

Folyamatosan tesztelek én is. Kicsinek szerettem a liberót aztán jött a pampers, de mikor nagyobb lett már nem tetszett a pampers. Tehát változó.

2010. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ami egyáltalán nem jött be: tesco és pampers sleep&play.

de ezt babája válogatja.

2010. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Anyatejes baba? Mert a lányom az, neki is 3as kell és amiből minden kifolyik az a tescós szines 3-as (nem értem a dolgot mert a fiamnak meg jó a tecsós nagyobb méretben..)

Ami nagyon jól felszívja az anyatejes kakit is az a pampers zöld csomagos (a sleep and play se olyan rossz de annál már volt baleset) meg ez az új pampers, premium care, valami kis háló van benne ami elvezeti a "cuccot" (ha nem számítanak az anyagiak annyira).

A libero 3-as is jó sztem ( de szintén nem olcsó, bár ki lehet fogni akciót).

Ami szerintem ilyen korú babának még nagyon nem jó azok az egyes bababoltokban kapható "no name" pelusok (nagyobb babának egész jó lehet nappalra mert a pisit azt felszivja) a dm-es (mert nem rugalmas) és a sleep and play se igazi mint irtam szintén azért mert nem rugalmas.

2010. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
na ugyanazt írtam mint az előttem szóló:)) akkor vmi lehet benne tényleg:))
2010. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a Liberót szeretem, azt használjuk Soha nem volt még gondom vele. Nappalra a 3-ast, éjjelre a 4-est, mert nem cserélem, csak ha kakis lenne, de még soha nem kakilt éjjel. :))

Igaz én a régi Liberót jobban szerettem, de zzel sincs semmi bajom.

2010. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi a huggiest használjuk 3asból. Nekem nagyon bevált.

:)

2010. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a kék pampers vált be. A libero túl vastag, a színes tescos egyáltalán nem jött be és még nem is valami olcsó.
2010. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Pampers active baby és a dm-es babylove elég jó. A baba testétől is függ, mert mindegyikre más passzol. Ajándékba kaptunk tesco-s pelust, de nekem nem jött be. Amikor pici volt, akkor próbáltam még a liberót és a huggiest. Azok sem voltak rosszak, de vastagabbak, keményebbek, mint a pampers. A pampersbe könnyebb "belecsomagolni", és talán kényelmesebb is a babának.
2010. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tápszeres a Pici. Nekünk 1-es és 2-esben a Libero és a Huggies vált be, viszont most 3-asban a Huggies egyeltalán nem szimpi. Próbáltuk most a Pamperst is mert épp akciós a Tescoban, de ebből is kifolyt. Bár gondolom nincs olyan peleka, amiből 1 héten egyszer legalább ne folyna ki a cucc. :)
2010. febr. 24. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:

a harmadik vagyok. Hát igen, olyan biztos nincs, de én is küzdöttem most ezzel a hármas mérettel, vettem tescosat,dm-eset,naracs színű pamperst és egynap vagy 3szor görnyedtem a mosdó fölé a kakis cuccokból kivakarni a foltokat,,,://

Aztán már azt mondtam, nem érdekel,megveszem a liberot mert 3as méretben még az a legjobb (meg a pampers prémium de az tényleg aranyárban van)

2010. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!