Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak most már a másfél...

Mit adjak most már a másfél éves kislányomra ha kimegyünk? Overál, bundás cipő? Eddig bélelt nadrág, vastag zokni, de "sima" sportcipő volt a lábán. Ma biztosan nem ( egész nap esik az eső) de holnap elmegyünk sétálni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég még a harisnya és bélelt nadrág. Nekünk nincs még bundás cipőnk, magasszárú cipője van. Harisnyára kap egy zoknit, így még elég.
2010. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én így öltöztetem fel a lányom, 20 hónapos. Közepes sapka/ nem a vékonyka őszi/, vastag kabát / téli/, harisnya, nadrág / ebből még nem nagyon vastag, de nem is amiben bent mászik vékonyka, egy kicsit vastagabb anyagból van és sport cipő. Viszont a hét végére már 3-4 fokot mond, úgyhogy akkor már a bundás kiscipőjét adom rá meg a téli sapkáját.
2010. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 14 hónapos kisfiam és egy 27 hónapos kislányom van. Így öltözködtek ma: zokni, body/trikó+ hosszú ujjú felső, harisnya, tréning, téli kabát, sapka, sportcipő a kisfiamnál, de ő babakocsiban ült, a kislányomon még gumicsizma és esőkabát is volt.
2010. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha esik az eső van egy magas szárú cipője, ami nem ázik be. A sportcipőt már mindenképpen cseréld le. A többi még maradhat. Ha lemegy a hőmérséklet 5 fok alá, akkor már jön a téli kabát, harisnya zoknival a vastag nadrág alatt.
2010. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!