Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka, hogy 2,5...

Mi lehet az oka, hogy 2,5 éves lányomnak sosem volt és most sincs kedvenc állatkája vagy valami amit mindig magával hordana, ragaszkodna hozzá?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem a kérdés mert az ovodai beszoktatás idejére mondták, hogy jó valami amit nagyon szeret és ott lehet nála. De nálunk nincs ilyen. Ez baj?
2009. ápr. 29. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három elmúlt a kisfiam, és most kezd ragaszkodni a tárgyakhoz. Van 1 cica, amit elég sokszor magunkkal cipelünk, de hagytuk már itthon, és semmi gond nem volt belőle

nem tudom, hogy normáis v nem normális, h nem cipelünk mindíg valamit magunkkal, de ez van :)

2009. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felnőttként is olyan mások vagyunk, nem aggódnék a helyedben, bár okát én sem tudom.

A kislányomnak sincs ilyen, neki időszakos kedvencei vannak.

Nem tudom, együttalszotok vagy aludtatok-e,mert hallottam olyat régebben, h azoknál a gyerekeknél, akik egyedül alszanak, lesz egy gyürkészálatka -rongy vagy bármi, mert ezzel vigasztalják magukat. Akik együttalszanak, ott meg nem, mert nincs szüksége a gyereknek pótlékra, ott van az anyukája, akihez bújhat és vigaszt kereshet adott esetben.

2009. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyet oviban sosem mondtak,mmint nekem:(,mindig az volt ugye a baj,hogy ne vidd a sajátod mert a többiek elronthatják.Én 2x vittem be,mindkét játkom még aznap tönkre ment.

Nah de amúgy nem baj ha nincs semmi.Én azt ajánlom,hogy készíts te valami kis varrott figurát,nekem van egy tutim,bnőm kislányaiak ilyet varrtam és imádták

[link]

Nekem dédim varrt anno egy macit,azt nagyon szerettem még ma is meg van:D

2009. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kislányom 2 éves, de neki sincs kimondott kedvence! Vannak olyanok, amikhez ragaszkodik, szeret velük játszani, de ennyi. Én próbálkoztam, hogy beraktam mellé a kiságyba ezt-azt, hátha megkedveli valamelyiket, de azon kívül semmi nem történt, hogy zavarta az alvásban! :-)

Amúgy abban lehet igazság, hogy mi egy szobában alszunk, a legelső jelzésére felébredek, és lehet, hogy pont ezért nincs szüksége plüss-kedvencre! :-)

2009. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
SZERINTEM MÉG NEM TALÁLTÁTOK MEG NEKI AZ IGAZIT AMIHEZ RAGASZKODNI TUDNA IGAZÁN.ÉN A TURIBA VETTEM NEKI EGY LILA SZÍNŰ UFO MANÓT KB 500 FORINTÉRT ÉS LÁM AZ LETT A KEDVENCE ÉS NÉLKÜLE NEM MEGYÜNK SEHOVA.A DRÁGA BARBIKAT MEG MÁS BABÁKAT KUTYÁBA SEM VESZ.
2009. ápr. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2009. ápr. 30. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Hello, nekünk most lesz 5 éves a kislányunk, és soha nem ragaszkodott tárgyakhoz....mindig mást visz az oviba, ebből nincs gond. Hozzám ragaszkodik, de annyira, hogy sehol egyik nagyszülőnél sem akar ottaludni. Ez aggaszt.
2009. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Szia! Na ez nálunk is igaz, hogy úgy ragaszkodik hozzám, hogy senki más nem adhat neki inni, vagy csak anya öltöztetheti. Lehet azért nem ragaszkodnak tárgyakhoz mert anyához ragaszkodnak jobban mint sok gyerek?!
2009. máj. 1. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello, utolsó vagyok. Lehet, nem tudom, de sokszor már kétségbe esem, mert annyira nem marad meg a nagyapjánál, mamánál. Ez nem volt mindig igy, régebben, amikor kisebb vol, simán ottaludt. Nálunk is mindent csak anya csinálhat!:)
2009. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!