Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok nekem egy hasznos...

Írnátok nekem egy hasznos listát hogy mit kell a oviba vigyünk?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdi a kisfiam az ovit .Még csak Ebéd előtt haza járósak leszünk,milyen váltás ruhát vigyek mit tartalmazzon az ovis ruhatár amiben vihetem a oviba?Milyen a benti cipőtök?hasonlókra gondolok.
2011. okt. 10. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ovi függő!!Nálunk nem kell törőlközőt vinni mert mossák az ottanit.Mi is 2 hete keztük de előtte voltunk szülőin.Benti cipő:a tépőzárasakat szeretik az ovónénik.Váltó ruha,akár több is.Bugyikák 2 db zoknik nadrág,póló,pulcsi.Nekünk vinni kelett tisztasági csomagot:100-as zsebkendő,100-as éttermi szalvéta,folyékony szappan.Ja meg amibe rakod a váltó ruhát az ilyen válfás zsák legyen,(rakjál bele zacskót,hogy a koszos ruhát abba tegyék,ne vissza a tiszták közé).Százas boltba lehet kapni.Fogmosó felszerelést.Én vittem egy kis gyerek válfát is,hogy arra rakom a kabátját neki.Az oviba vidd olyan ruhába amibe könnyen tud mozogni.Aranyos kis mackó nadrág vagy könnyű farmerba.Hosszúújú póló,pulcsi,kiskabát,sapi és már mehettek is.Meg fontos,hogy minden ruhájába a cimkéjére belűl írd rá a nevit,jelit még a cipőbe is.
2011. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah,meg könnyű beszoktatást!!Nálunk volt sírás,rívás,tombolás!!!!4 nap múlva túl is volt rajta!!
2011. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a benti lábbeli: szandál. Van váltónak: Gatyesz, zokni, nadrág és pulcsi. Ha becsurran a pisi, vagy leeszi-leönti magát, átöltözhet. A tisztasági csomagra meg kérdezz rá, nekünk kellett bevinni. És mindenbe rajzold bele a jelét.
2011. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk semmit nem kértek a váltás ruhán kívül. Szednek csoportpénzt, és abból vesznek meg mindent.

váltás ruha van bent: alsógatyó, zokni, rövidgatya, vékony melegítő, vékony pulcsi, póló. Benti cipője tépőzáras vászoncipő. Ezen kívül van az udvari ruhája: másik cipő, vastagabb melegítő alsó és felső.

2011. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is szandi van, mert azért te sem szeretsz egész nap cipőben lenni. Nálunk az ágyneműt és a törcsit ők adták, csak mi mossuk. Kell még egy pizsi, amiben ott alszik, majd ha ottalszik. :) Nekünk nem kellett fogrém, hanem gyerek öblögető kellett, mert ilyne picik még nem tudnak egyedül fogat mosni és hát a két ovónő ebéd után mire megmosná az összes gyerkőc fogát, addigra már nem lehetne lefeküdni. Váltóruha fontos, mert lehetnek balesetek. Majd később kell tornacucc, nekünk kiscsoportba még csak váltócipő, ami kényelmes és puhatalpú, tehát tud benne lábujjhegyen járni.
2011. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!