Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek 3 éves fiunak a...

Mit vennétek 3 éves fiunak a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nem tudom megvenni amit szeretnék sajna(igy alakult,hosszu történet)

Ötleteket szeretnék,inkább több apróságot vennék neki.


2011. okt. 11. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
mit szerettél volna?az én fiam vonatpályát kap,de vennék még neki könyveket,korakót többfélét és nagyobbat mert a 12 db-os puzzle-ét már hipp hopp kirakja.autót,esetleg első távirányításos autóját most kaphatja meg,varnak nagyon egyszerűk is.építőjátékot.
2011. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

vonatpályát majd karácsonyra szeretnék(bővítjük a meglévőt)


könyve nagyon sok van,kirakó jó ötlet,gyurmán gondolkodtam,mert azt mondta(play doh)



eredetileg futóbicót szerettem volna...:((

2011. okt. 11. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk most nagyon megy a gyógyítás :) így majd egy orvosi készletet kap szülinapjára!! sajnálom, hogy nem veheted meg a futóbringát... remélem, megoldódik a gond és hamarosan megkaphatja!!


Ági

2011. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A vonat a mindene,igy valami hasonlot kell kitalálni,vagy valami legóféle,egy normál doboz.

Semmi ötletem:(


A gond meg fog oldódni,idő kérdése....tudom,csak sok idő...

2011. okt. 11. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok,én ezen gondolkodtam még.csak sajnos ez is drága,bár nem annyira mint a futóbringa.mi is vonat mániások vagyok oda vissza,hetente igazi vonattak kell vonatozni,szóval ő nem csak játszik vele.

[link]

2011. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Maradtunk a legonál....ezt késöbb bővíthetjük,autót,vonatot építhet belőle....
2011. okt. 17. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!