Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, aki megbánta, hogy...

Van olyan, aki megbánta, hogy oviba vitte a nagyobb gyermekét, miközben ő otthon volt a picivel, ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon bejött az ovi. Egy évig csak fél napot járt a lányom, ebéd után elhoztuk a kis tesóval. Ami miatt "meg lehetett volna bánni", az egyedül a sok betegség volt, mert picivel nehezebb volt a betegápolás, és bizony anyatej ide -meg oda, sok mindent a pici is elkapott akkoriban.

Ja, nálunk két év a korkülönbség, tehát 3 éves korától járt a nagy, az első évben kettővel voltam otthon.

2011. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mi is egy hónapja kezdtük az ovit.Ő is még csak délig van.ott alhatna már,de mivel nehezen szokott be,egyenlőre ennek is örülök. ami miatt jó: hogy rengeteget fejlődik,gyerekek között van,stb


ami miatt nem jó: minden 2.héten beteg.-és nálunk is elkapja az 5hósom.

Remélem párhónap alatt lezajlik ez az ovis betegség..

2011. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is itthon vagyok kettővel, a nagy most kezdi majd az ovit (nemsokára betölti a 3-at). Nagyon sokat gondolkodtunk rajta, hogy mi legyen vele, de annyira társaságfüggő és barátkozós, hogy végül ovis lesz. Remélem nem bánjuk meg. A pici most lesz 1.

De ha egy picit is nem jön majd be neki az ovi, kiveszem, és újrakezdi jövő szeptemberben, addig úgyis tutira itthon vagyok én is.

2011. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a nagy már nagycsoportos most 2 hetes a kicsi. Meg már nem bánhatom neki már kötelező, de azt nem mondom hogy nem furdal a lelkiismeret, hogy míg mi itthon vagyunk őt "elküldöm" máshová. Pedig imádja az ovit, és tudom hogy sokkal érdekesebb ott neki.
2011. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nekem is eszembe jutott már.Szerintem mindenki számára a legjobb ha oviba megy a gyerek.A gyerek is társaságban lessz és jókat játszik,tanúl.A picivel te meg foglalkozhatsz otthon nyugodtan.Ugyebár 2 gyerekkel egyszerre nehezebb,így van egy pár óra hosszád,hogy kevesebb feledatod legyen!!!
2011. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát ez az. nem tudom,hogy mitévő legyek. lehet,hogy 2 gyerekkel nehezebb, de mégiscsak az én két gyerekemről van szó. A nagy pedig így 28 gyerekkel lenne és 1 óvónő + 1 dadus lenne rájuk :S

azért megnyugtató,hogy akik elkezdték,azoknak a betegségeken kívül úgy tűnik,hogy jó lesz :)

2011. okt. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!