Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jön a karácsony, Ti milyen...

Jön a karácsony, Ti milyen ajándékot vesztek a gyerkőcnek / gyerkőcöknek?

Figyelt kérdés
Mennyi idős/ek?
2011. okt. 11. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy évesem hipp hopp zebrát kap és egy óriás sportkocsit kap, a keresztfiam és óriás kamiont :) A többi gyerkőcöt még nem tudom :9
2011. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a 3,5 éves fiamnak,aki imád focizni neki egy igazi bőr"kemény"labdát!

a 6,5 éves lányomnak???????????????

Nem tudom:-((((((((((((((((((((

SEGITETEK:-)

2011. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam most 27 hónapos már megvettem neki az ajándékát tölünk Thomas elelmes vonatkészletet kap amihez vettem Cranky a darút igy azt is belelhet épiteni a sínkészletbe.Holnap jön meg a Mega Bloks Thomas Kaland a ködfátyol szigetén játék,ezt az egyik mamáéktól kapja a másik mamáéktól Matuka távirányitós autót fog kapni.
2011. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

innen választok valamit.

Ha kértek valamit írjatok.

[link]

2011. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Én is a Thomas-on gondolkoztam mert nagyon szereti de ha Te a 29 hónapos fiadnak veszed akkor beigazolódni látszik a sejtésem, hogy még az enyém kicsi hozzá. (19 hós)

Nővérem legkisebb lánya 5éves, még Őt sem tudom így a 6 évesnek sincs tippem. Bocsi

2011. okt. 11. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A 6.5 éves lánynak az aqua beads esetleg? vagy valamilyen ékszerkészítős cucc. Az én lányom (igaz nem 6 hanem 4) oda van ezekért, csak még kicsit ügyetlen hozzá.

na meg vannak a sztenderd dolgok: póni, barbie...bár gondolom ezekből a 6. életévre Dunát lehet rekeszteni :)

2011. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves kislányunknak mini szupermarketet vagy piaci standot veszünk.

Úgy tervezem, hogy tőlünk mást nem kap.

Nagyszülőktől Duplot (még nincs neki ilyen) kérünk majd.

Imádja a Bogyó és Babóca, Boribon meséket, tehát rokonoktól könyvet is "kérünk".

Szerencsére meg szokták kérdezni, hogy mit vegyenek, így magam is tudok előre tervezni.

2011. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia a kislányom 2,5 éves lesz decemberben. Tőlünk Duplot fog kapni, mert még nincs. Rokonoktól nem tudom, de Bogyó és Babóca mesekönyveket tutira fogok kérni. Meg az új DVDt mert a régit már unom :)

Most per pillanat az orvosi táska a menö nálunk, lehet hogy nem bírja ki addig, amíg a Télapó meghozza. Minden nap rágja érte a fülem...

2011. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na a Bogyó és Babócát kipróbálom, mert mindennap Mickey egeret nézünk és kicsit már én is unom :)
2011. okt. 11. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves fiú anyukája:

Thomas szettet és vonatokat ami még nincs meg.Take Along fajtát veszek mert azt a Trackmastereset szerintem vagyis apa szerint 2 nap alatt tönkre vágja.Duplot is szeretnék a többihez.Egy-két készségfejlesztő fajáték is becsúszik majd.A könyveket már megvettem mikor Tescoban akciós volt az Anna,Peti és Gergő.De még kapni fog biztos valamiket mert sok helyről jön ajándék és én választom ki általában.

2011. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!