Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Messze még a karácsony de,...

Messze még a karácsony de, mit vennél egy 4,5hónapos lánynak és 2.5 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
azét kérdezem mert megyek külföldre dolgozni és csak karácsony előtt jövök haza ezért megvenném nekik most az ajándékokat hogy ne 20-án keljen szaladgálnom.a nővérem gyerekeiről van szó.az ár igazából mindegy de nem a csillagos ég:)Köszönöm a tanácsokat.egy gyerekek terén tudatlan bátty.:)
2011. aug. 27. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gondban voltam tavaly :) A picinek nyugtató illatú sampont vettem, anyuka azt mondta, ennél jobbat nem adhattam volna, mert rengeteg a játékuk.

A nagyobbnak egy szép színes könyvet vettem (szereti őket), mindjárt át is lapozta- de ha nem tud vele bánni, akkor ne könyvet- akkor valami fejlesztő játékot, Legot. Játékboltban segítenek, ha mondasz kort és nemet.

2011. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel nekik valamit külföldön? Egy kétéves kisfiúnak bármilyen játék jó, a kislánynak meg vehetsz valamilyen szép ruhácskát, vagy akár neki is játékot. Ilyen pici baba még fel sem fogja, hogy ajándékot kapott, akár olyat is vehetsz neki, amit később tud majd használni.
2011. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

külföldn még olcsóbbak is a fischer price játékok abban van minden korosztálynak való :)


én a 2,5 éves fiúnak LEGO DUPLOT vennék a lányzónak meg Fischer Price sütibödönt, zsiráfos golyópályát, ilyesmit, ezek kb 5-10 ezer ft ok :)

2011. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy most 4,5 hónapos és 2,5 éves vagy Karácsonykor lesz az.


Ha most 4,5 hónapos a baba: csörgőt, csörgős könyvecskét, műanyag lapozható könyvet,

ha Karácsonykor 8,5 hónapos lesz, akkor mászást, kúszást, állást segítő játékot, esetleg rugós hintát, amit az ajtóra lehet akasztani.


2,5 évesnek: autó, autó, autó, markolós, kukás, kicsi-közepes-nagy, színes mesekkönyvet, dinó figurákat, legot, fakockát, gyurmát-nyomókészlettel, nyomdát.

3 évesre nem tudok válaszolni, mert csak 2,5 éves a fiam.

2011. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lesznek ennyi idősek....
2011. aug. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!