Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki össze-vissza műszakba jár...

Aki össze-vissza műszakba jár dolgozni, hogy viseli a gyermek? .

Figyelt kérdés

Egy héten 2x megyek fél 7-re, a többi 3 napon fél 1-re. (6 órás vagyok). Egyik héten kedd, szerda a reggeles nap, a másik héten kedd és péntek. Ha reggelre megyünk akkor kisfiamat 5.40-kor ébresztem. Szerencsére nincs gond belőle, néha kicsit nyűgösebb, főleg ha nem bírom időbe elaltatni.

A többi 3 napon meg aludhat ameddig akar.


2011. okt. 12. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok, en novemberben kezdek, de minden heten masik idoben megyek majd, hattol delig barmikor kezdhetek. Mar elore felek.
2011. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,


két hétig 7-15-ig dolgozok,minden 3. d.u 12-19-ig. a délutános heteimen hagyom aludni, akkor 8 körül viszem, a többin viszont keltem 6-kor. általában alszik, félálomban felöltöztetem, lecipelem a 4.-ről minden cuccunkkal és a fél életünkkel, az autó utat is végig alussza és az oviban is rá húz általában jó fél órákat :) megszokta, erre állt be bölcsi óta.


Ági

2011. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!