Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes után mit csináljak most...

Gyes után mit csináljak most járt le május 29-én a gyesem és már szabadságon vagyok 26-áig? Nem tudom senkire rábizni a gyereket nem vállalja el a papa a párom meg 3 müszakba van és vissza kéne mennem dolgozni.

Figyelt kérdés
És a cég nem ad már semmit és 4-6 órában nem foglalkoztat. Csak 8 órában.Négy választást adtak 1. munkanélküli, Gyes meghosszabitás, felmodás, dolgozni el kell döntenem. Fel vették oviba de nem beszél és nem szobatiszta de fél év múlva se fog beszélni akkor meg kell hosszabitani a gyest el kell vinnem logopédushoz is.
2011. máj. 31. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

1. ha a 3 éves gyerek nem kommunikál, akkor baj van és már most ki kell vizsgálni, nem megvárni a szeptembert

2. ha valamennyire kommunikál, akkor fel kell venni óvodába

3. a szobatisztaság nem feltétele az óvodának

4. mi alapján gondolja a munkahelyed a meghosszabbítást?

5. a gyes hosszabbítást nem adják olyan könnyen, mert ahhoz alapos indok kell, az, hogy nem szobatiszta nekik nem indok

6. egy ilyen rugalmas munkahely hogyan fogja kezelni, hogy a gyerek a közösségbe kerülve minden második héten beteg?

2011. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valami gond van a babával ( azt, 3 évesen nem szobatiszta és nem beszél azt én azért gonddnak nevezném) akkor maradj otthon.
2011. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős gyereknél én főleg azon aggódnék, hogy miért nem beszél (semmit???), és miért nem szobatiszta? Ha beteg, akkor kezeltesd, és lehet, hogy meghosszabbítják a gyes-edet a beteg gyerekre való tekintettel. Ha meg egészséges, akkor nem fogsz tovább gyes-t kapni egy perccel se, viszont akkor hogy lehet, hogy nem beszél, és nem szobatiszta ennyi idősen???
2011. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vesznek vissza, marad az álláskeresési, szociális segélyek.

Itt a nyár, szoktasd le a pelusról, beszélgess, játssz vele sokat, és szeptembertől kezdheti az ovit! Ha nem fog tökéletesen beszélni még, az nem gond. Csak legyen szobatiszta, balesetek még így is előfordulhatnak eleinte, de az nem nagy gond.

2011. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az alapján hogy mondta a Kapmós doktornö hogy fél év múlva se kezd beszélni az ovódába és a logopédusnál akkor vissza ir gyesre.
2011. jún. 1. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Most mi van?

Visszakérdeztünk, mert nem egyértelmű. Honnan tudtuk volna az orvosotokat stb. Mert kb. úgy írod, mintha átsiklottunk volna felette.

2011. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegnapi 10:31-es vagyok.

Az, hogy nem beszél, és logopédus kell, még koránt sem biztos.

Fél év alatt rengeteget fejlődnek. Az én kisfiam is naponta egyre több szót, mondatot mond, pedig év elején még alig értettem, mit akar, ő két és fél éves.

2011. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!