Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vírusos mandula gyulladásnál...

Vírusos mandula gyulladásnál lehet 40fokos láz?

Figyelt kérdés

Tegnap vittem a 2 éves lányomat orvoshoz,akkor még csak hőemelkedése volt. Piros torkára virusos megbetegedést mondott. Nekem jelenleg tűszös mandulagyulladásom van. Elkaphata tőlem? Természetes egy sima virusos torokfájásnál ekkora láz?

Közbe a lányomnak hidegrázása is van.


2011. okt. 12. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elakaphatta szerintem,főleg ha amúgy is vírususos torokfájása van.
2011. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lázlehúzó és vizes borogatás ami piszok kellemetlen sajna, és igen lehet! én sztem még 10 sem voltam mikor kivetettem mert minden hónapba full beteg voltam, a legnagyobb lázam 39 volt.
2011. okt. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, gyerekeknél ez könnyen megesik.

A fiamnak 40.5 fokos láza volt akkor.


Hűtőfürdő, lázcsillapító. Ha köhög akkor attól függően valami kanalas torokgyógyszer:)

Igyon sokat, az nagyon fontos lázas betegségnél.

2011. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszéltem az orvossal is,holnap kell visszavinnem rendelésre. Sajnos a lányom asztmás,ezért parázok jobban az ilyen betegségektől.
2011. okt. 12. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!