Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5éves kislánynak milyen...

1,5éves kislánynak milyen lego duplót vegyek? Melyik érdekelné? Még semmilyen nincs.

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak alap dupló csomagok, ami kis műanyag dobozban vannak. Ezekben sok kocka van így kedvére építhet. Aztán nagyon jó még az állatkertes dupló vagy a kisházas, de ezek sokba kerülnek és rizikós, hogy a gyereket egyáltalán nem érdekli a dupló. Mint nálunk a nagyobbikat. Vettünk neki anno csomó félét, de alig játszott vele, bezzeg a kicsi, na ő még csak 1 éves de már most imádja (legalább nem volt felesleges megvenni :))
2011. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fotucsok ***** válasza:
amiben állatkák vannak :) De ha több pénzed van, akkor házat, ami be van rendezve (kiságy, szék, hinta stb).
2011. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Állatosat, vagy erdei manósat, az enyém imádja!

Vagy farm, cirkusz, állatkert, rózsaszín vár :)

Rengeteg jó van :)

2011. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pl. [link]
2011. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a farm és a családi ház jött be nagyon és persze minden, ami állatos. Alaplapokat is érdemes venni, mert a vödrös kockákból lehet rá építeni.
2011. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi az az alaplap,és egyáltalán? Össze vagyok zavarodva. Az az igazság hogy soha nem láttam még "duplót",de sok jót halottam róla,így azt gondoltam hátha érdekelné a lányomat! Első gyerek,és fogalmam sincs mit,hogy,merre vegyek neki!

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 13. 13:35
 8/10 fotucsok ***** válasza:

Az a duplo alap, amire építeni kell. Ilyen:


[link]


Én meg azt hittem a nagyi vagy, hogy ennyire nem ismered :)

Tulajdonképen mindenhol lehet kapni. Az összes játékboltban, tesco, cora stb...

2011. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagymama,és lehet hogy furcsa nekem soha nem volt legóm,nem vettek a szüleim. Ez valahogy kimaradt a gyerekkoromból!
2011. okt. 13. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pl. a családi ház, de itt meg tudod nézni a többit is.

2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!