Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy 4 éves kislány...

Szerintetek egy 4 éves kislány nem fázik ilyenkor kinn harisnyában?

Figyelt kérdés
Kiakadtam. Az előbb sétáltak el az ovisok a házunk előtt és az én lányomon nem volt rajt a reggeli farmerja csak a harisnya , amit szoknyával hord a teremben. Felháborít ami itt folyik...vagy túlreagálom?
2011. okt. 13. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg az óvónénikkel, hogy figyeljenek oda. Ha nyomatékosítod, biztosan ráadják legközelebb. Én is szóltam, meg azt is elmondtam, hogy elég érzékeny a felfázásra (pl kisplédet is rakattam alá a vaságyába), és azóta a derekát is mindig figyelik, hogy be van-e tűrve.

jelezd nekik, és a gyereknek is rágd a szájába, hogy melyik a kimenős ruhája - mást nem tehetsz

2011. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már nem elég a harisnya. Elég csípős hideg van már, még ha süt is a nap néha. Én szólnék odabent, hogy miért nem volt rajta.
2011. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Köszi a válaszokat.
2011. okt. 13. 12:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Megbántam hogy szegényemet nem hívtam be és adtam rá egy másik gatyót.
2011. okt. 13. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva!

Na kb olyan jó ovitok lehet, mint nekünk. Én hiába rágom a szájába a gyereknek, egyedül nem mindig tudja mit kell le vagy fel venni, a múltkor mikor jó idő volt a 27 fokban farmerba volt a csoportszobában.

Szólj nekik, ha kell ezerszer is! Ilyenkor már nem elég egy harisnya!

2011. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal telefonáltam volna... ez azért durva, én még hosszú nadrágban is fáztam ma, nemhogy harisnyában. Szegény kislányod, remélem nem fázik meg nagyon :(
2011. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erős késztetést éreztem én is hogy azonnal telefonáljak. Inkább sok anyukát hívtam az ő lánykájukon milyen ruha van. Szóltam.Óvónéni azt mondta elnézést nem láttam , meg . Mit azt hogy nincs rajt? Vagy azt ,hogy 2 naci ott van az ovis zsákba??
2011. okt. 13. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm Angliában él, ott alap hogy a gyereken nincs sapka (mondjuk a taknyuk is az állukig ér néha), múltkor meg egy kislányt látott szandiban, szoknyában, harisnya és zokni nélkül, amikor rajta meg a családján sapka meg meleg pulcsi volt.

Viszont elgondolkodtató, hogy azok a gyerekek is felnőnek, és megszokják. Mi is beszélgettünk róla, hogy vajon mi, magyar anyukák reagáljuk ezt túl, vagy ők a hanyagok.

2011. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!