Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy átlagos 4 éves kislány...

Egy átlagos 4 éves kislány hányas méretű ruhát hord?

Figyelt kérdés
kicsi unokahugomnak szeretnék vásárolni, nagyon szegények, nincs is olyan ruhája amin méretet irna, csak olyan kinaiak, légyszi irjatok méretet. nem dundi, nem is magas, olyan átlagos.
2011. okt. 13. 20:43
 1/8 fotucsok ***** válasza:
104-110 szerintem
2011. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

110-est


de szerintem inkább tudd meg, hogy hány cm magas, mert az én lányom 2,5 éc ves és már 104-et veszek neki, mint 98-ast, de vannak 110-es cuccai is

2011. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz egy kicsit nagyobbat, mert a kicsik gyorsan nőnek és lehet hogy nem tudná sokáig hordani.
2011. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontos méret 104 - 3-4éves, 110 - 4-5éves. Tehát inkább 110-est vegyél ha már elmúlt 4 éves! Ami tutira jó lesz neki pl. állítható kantáros ruha - ezt tovább is lehet hordani, vagy állíthatós derekú szoknya, naci (nem baj ha picit hosszú a szára, fel lehet hajtani.) Cherokee márka méretezése pl. nekünk mindig pont jó (az én fiam is 4 éves)és sok szép divatos gyermekruha van ebből a márkából a Tescoban. Üdv:2gyerekes anyuka
2011. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem teszkó igen drága és eléggé gáz

múltkor láttam 3 hu gyrek felsőt 4E valemnnyiért , utána C&a-ban vettm 2 pamut felső 1590 ft-ért


és azok laglább ki is néznek valahohy

H&M, C&A, takko-itt jó gyrekcuccokk vannak

2011. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 alaszka ***** válasza:
Enyém 4 lesz egy hónap múlva, most a 104-eseket kezdi hordani, de vékony kislány. Ha picit ducibb gyerek akkor inkább 110-est vegyél, inkább nagy legyen mint kicsi.
2011. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt kell megkérdezni, hogy hány centi magas a gyerkőc. Az én lányom 3,5 éves, de a 110-es nadrágjai között is van már olyan, ami pont jó rá. Meg meg kell mérni a nadrágok hosszát, mert nekünk is van olyan nadrágunk hogy egy méret van beleírva és legalább 4 cm különbség van közöttük.
2011. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. okt. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!