Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék pamut rövidnadrágot...

Hol tudnék pamut rövidnadrágot venni?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt kérnek a bölcsibe és összesen 3 darab van.Még legalább 4-5 darabot vennem kéne.

Pamut rövidnadrágja van vagy 10 de ezek nagyon rövidek.

Olyan kell ami a térdéig ér.Mint írtam ebből csak 3 darab van.98-104-110es méretet hordunk.

A teszvesz vatera kizárva.

Turiba és bababizományiba már néztem sehol nem árulnak már.Gyerekruha boltba is voltam vagy 3 ba ott sincs már.

Debrecenbe vagy nyíregyházán keresnék első sorba.De esetleg ha valakinek lenne eladó postán is érdekelne a dolog.


2011. okt. 13. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a kínaiban még láttam rövidgatyókat, meg ha rákérdezel, akkor lehet előkeresik kisebb boltokban az eltett nyári ruhákat.

Bocs, de a bölcsiben miért kérnek rövidnadrágot? Csak kíváncsi vagyok.

2011. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért kérnek rövidnadrágot mert harisnyába vannak bent és a harisnyára rövidnadrágot kell adni mert fűtenek bent a csoportszobába.

Köszi az ötletet majd benézek egy kínai üzletbe is.

2011. okt. 13. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát értem. Bár nálunk nem volt meghatározva, hogy miben vannak. Amiben anya kényelmesnek érezte, esetleg otthon is olyanba játszott.

Fiad van vagy lányod?

Én a lányomat hordtam melegítőben, meg harisnya szoknya kombóban.

De látszik ezt is bölcsödéje válogatja. :)

2011. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a jofogas.hu oldalt, ott kereshetsz kimondottan a környéketeken is.
2011. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harisnyára még térdig érő gatyó?Nem értem miért nem jó nekik a rövidebb.

Esetleg tényleg kisebb bababoltban próbálj meg rákérdezni,hátha előveszik a a nyári árut.

2011. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Ismerősöm varrónő és bedolgozik egy cégnek,neki csinálnak megrendelésre pamut szabadidőruhákat,felsőket és nyárra tudom csináltak rövid nacikat szoknyákat meg mindenfélét!

Ha gondolod megkérdezem holnap hogy van e nekik és mennyiért!Vagy lehet hogy ha megadsz méreteket akkor legyártja nektek olyan méretűre:)!

Ha érdekel írj!

Szép estét!


Viki

2011. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!