Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fitymaszűkülete lenne? Körömvi...

Fitymaszűkülete lenne? Körömvirág kenőcs segít? Vagy mindenképp vigyem sebészetre? 2 és fél éves

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy két évesen még nem bújt ki a makkocska, most már 2 és fél évesen kibújik különösebb erőlködés nélkül. Semmit nem tettünk eddig, csak húzogattuk 2-3 naponta. Az utóbbi hónapban pedig már naponta. Nagyon sokszor begyullad a bőr vége, tiszta piros. Háziorvos szerint azért, mert nem tudom rendesen tisztítani. És ez igaz is. Hátrahúzom a bőrt és az annyira megfeszül a makk mögött, hogy nyöszörög a fiam miatta. Ha a makkhoz érek, már jajgat. A vízben lögybölés pedig nem elég. A makk mögött nagyon szorul a bőr, ez akkor szűkület már? És kenőccsel tudom rendezni, vagy ezt is műtik?
2011. okt. 14. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

én inkább a ftorocort kenőcsöt ajánlom!Felhúzod, bekened, visszahúzod.

De ezt több ideig kell használni, hogy működjö, nem csak néhány napig!

2011. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiacskám 2,5 éves, nyáron ugyanezzel a problémával küzdöttünk. A háziorvos lerántotta a kukiját, amitől 2 napig fájt a pisilés és adott rá kenőcsöt. Mivel engem az egész téma bizonytalanná tett, bejelentkeztem a gyermeksebészetre, ott megnézték a kukacát és azt mondták, hogy fürdésnél huogassam, míg engedi, ne kenjem semmivel, mert ezek a krémek elvékonyítják a bőrt és az ellenkező hatást érem el. Azt mondta az orvos, hogy külföldön 4-5 éves korig nem is foglalkoznak a dologgal, itt van túlspilázva, mert az idősebb orvosok még mindig a lerántás mellett vannak. Azt mondta, hogy 1 év múlva megint ránézne a fiamra. Én a helyedben elvinném a sebészetre és akkor legalább te is megnyugodnál. :)
2011. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem, várok még, és figyelgetem.
2011. okt. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!