Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit "tud" a 14 hónapos gyereke...

Mit "tud" a 14 hónapos gyereketek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szalad,elég sok mindent mondd,tud csipp-csipp csókázni,kerekecske gombocska,csikiz és mondja,hogy ciki,ciki,egyedül iszik kispohárból,jó sokat pakol,eggyütt fözünk mosogatunk,(ö áll mellettem egy széken),labdázik,hú sokmindent............
2009. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fut, szalad, szinte meg sem áll egész nap. fel-le mászik ágyra, ulogarniturára, porszívozik:),búg minden gépnek.

érteni ért mindent, ha úgy van kedve, hallgat is rám és teszi amit mondok, de bármit megmutat.

táncol, de nagyon:)

pohárbol most kezd inni, de nagyon onállo akar lenni, így úsztatja a konyhát.

mondani még nem sokmindent - mama, papa, dédi, bobba (=boltba, sokat járunk:), bubbu (=bújj, bújj zoldág), be...

autózik, bepakolja a játékokat autoba, ládába...

most épp a színes karikákat rakja az állványra...de az igazi játékok nem annyira érdeklik, mint az elektronika, szerelések...

2009. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

14.19 es vagyok.

Már mondjátok meg kinek bántja a csörét az,hogy leírom,hogy mit tud a lányom???????????

Miért jó összevissza nyomogatni heccböl a kézjelzéseket?????????

Minek ez egyáltalán???

Akit nem érdekel,csak heccböl pontoz,az inkább hagyja....

2009. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok: én sem értem ezeket a lepontozásokat. Lehet erre rossz választ adni?amúgy meg ha valaki azt hiszi, dicsekszunk, hát nem, válaszoltunk a kérdésre. szerintem sokan szórakoznak.
2009. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 14 és fél hónapos a lányom, rengeteg szót tud, le sem tudom írni, mindent ért, színes korongokat ráteszi a rúdra és Ő is "segít" mindenben. Rendes pohárból még biztonsággal nem iszik. Viszont nem megy:(
2009. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom én sem miért kell pontozni ilyen kérdésnél, meg egyáltalán... Nem baj, hogy nem megy, az én fiam megy, de például még ő sem biztonsággal. Sokat fogja inkább a kezem. De nem akar egyedül enni. Remélem nem gáz... :)
2009. máj. 3. 12:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az egyedül evésen kívül inni sem mindig hajlandó egyedül. Szóval nem gáz? ...
2009. máj. 3. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

A lányom egyedül iszik,kispohárból,viszont az evéssel bajban van...

Csak kotorja az ételt. :)

Majd megtanulja...

2009. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!