Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos (körüli) gyereketek...

22 hónapos (körüli) gyereketek mikor kel reggel, és mikor fekszik este?

Figyelt kérdés

És délben mettől meddig alszik? (csak szeretném megnézni, mennyire térünk el az átlagtól, miénk nagyon későn 9-10 között alszik este, reggel 8-9 között kel, és délben egy órát alszik ebéd után.)


Van aki azt mondja, hogy túl későn fektetjük le. De nem tudom, mit tehetnénk.. ha nem álmos, nem alszik el :(


2010. okt. 11. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos a kislányom.

reggel 7 és fél 8 között kel.

délben fél 12-tól alszik egy óráig,nagyon ritkán fél 2-ig.

este pedig 9 óra után alszik el.mikor vége a barátok köztnek,ő is szereti :)


szerintem teljesen jó ahogy a babád is alszik.ne foglalkozz senkivel!ha neki/nektek így akkor nincs gond!!!



24N

2010. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az enyém dettó :))) Reggel ő is 8, fél 9 körül kel, délben alszik bő 1 órát, néha annyit sem, máskor többet és bizony fél 10-10 előtt nem alszik el. Mondjuk pici kora óta későn fekszik, mert nálunk ilyenkor van mindenki itthon, így alakult a napirend és mindenkinek (főleg neki) így jó. Én nem foglalkozom mások véleményével, az se érdekel, ki mikor fekteti le a gyereket, én sem szólom le azt, aki sokkal hamarabb :)) Tudom, hogy sokak szerint 8-kor ágyban van egy kisgyerek helye, de nálunk ez nem megy, örülök, hogy legalább apa és a nagy tesók is tudnak foglalkozni a kicsivel. Majd, ha oviba megy, valamivel hamarabb lesz alvás, mert akkor korábban kell kelni, de az még messze van...
2010. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, és köszi a választ! :)
2010. okt. 11. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:

az enyém 2éves lesz a hó végén,de egy éves kora óta szinte ugyanúgy ébred/fekszik.mi vagyunk az ellenpélda,mert nekünk meg mindenki azt mondja hogy túl hamar megy aludni,

reggel olyan 6-fél 8között kel.átlagosan fél 7.mert a kicsi nem nagyon hagyja,ahogy engem sem :-)

olyan 12körül alszik el,és az elmúlt 2-3 napot leszámítva percre pontosan 2órát alszik.ha van olyan szerencsém,hogy le tudok vele feküdni,akkor képes akár 3órát is aludni .

este sokáig már 6kor kezdődött az esti rutin.most olyan fél8körül fürdik,és egyből az ágy,de ahhoz hogy elaludjon kell egy bő 20perc.

2010. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is a Barátok közt után megy aludni. Reggel 8-9 között kel. Délután 2-2,5 órát alszik, de már többször volt példa a 1/2 órás és a 4 órás alvásra is. Soha nem keltem fel.

2010. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok, nektek is ment a plusz pont! :)


Én sem keltem fel, ha néha be-becsúszik egy-két 3-4 órás alvás is (ami elég ritka, de előfordul).

2010. okt. 11. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi reggel 7-kor kelünk,22 hónapos megy bölcsibe,nagytesó az oviba,hétvégén a pici tovább alszik.

Este 8-kor mennek a fiúk aludni,a pici előtte már nagyon álmos


Nyáron még mi is ilyen időben fektettük őket,mint te.

2010. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 20 hós lesz most 14.-én.Reggel általában 8 és 9 között szokott kelni,de olyan is volt,hogy fél10-10-kor kelt fel.Most a napokban viszont felébred már korán,6 vagy fél7 körül,igy őt is viszem magammal,mikor a nagyobbikat viszem az óvódába.Este 3/4 hét-hét óra körül van fürcsi,utána kakaót szokott inni és általában legkésőbb 9-kor már alszik.Ritka,ha később még ébren van,általában ha a fogacska zavarja,akkor szokott előfordulni.A délutáni alvás ált. másfél két óra szokott lenni.Van hogy alszik délelőtt is egy-másfél órát-ahogy épp most is- meg du. is.Ez változó.

Minden gyereknek más a ritmusa,nincs két egyforma.Sőt változik időközben a ritmusuk,van hogy több alvást igényelnek,van hogy kevesebbet,előbb elalszanak,vagy később,mikor hogy.Én is tapasztalom ezt a saját gyerekemen.

2010. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19 hónapos fiam reggel fél 8-kor kel, 11-kor alszik másfél órát, majd du. fél 6-kor ismét egy rövid órácskát, s este fél 9-9-kor alszik el.
2010. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6:30-7 körül kel, dél körül alszik 2 órát, este fél 9 körül alszik el.

22 hónapos lesz nemsoká

2010. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!