Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy jár nekem szabadság...

Hogy jár nekem szabadság menyi és mikor kapom meg?

Figyelt kérdés

2009 szeptember 15.én szültem junius 20-tól szept 15ig t-gyás on voltam

most gyesen vagyok. mennyi szabi jár nekem. és egy nap hány forintot számolnak el? mikor kell kifizetniünk. nem tudok visszamenni oda dolgozni gyes lejárta után keresek másik munkahelyet . ha lemondok mami nevére a gyesről ki kell fizetniük a szabimat? és ezután elmehetek munkanélkülire?


2011. okt. 19. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Az attól függ, milyen területen dolgozol. Ugyanis párom az egészségügyben dolgozik, és neki teljesen másképp számolják a szabadságot, mint az "átlag melősnak". Egyébként itt egy jó kalkulátor:

[link]

2011. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kiszámoltam ez ok ..de voltam tgyáson is ..arra jár szabi ugy tudo jár az 5.5 hónap ..de akkor a gyedből menyi időre jár?? ugyanugy 1 év + a tgyás szabija vagy az 1 év gyedesből kivonják a t gyásra járót?
2011. okt. 27. 17:01
 3/3 anonim válasza:
Mi az a tgyás?
2011. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!