Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az overál hófogóját belülre...

Az overál hófogóját belülre teszitek vagy kívülre húzzátok rá a csizmára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:38
 1/10 fotucsok ***** válasza:
Mi kívülre.
2011. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A csizmára húzzuk majd rá.
2011. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, off: mi az a hófogó?
2011. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nadrágon belül van még egy gumis szára, ami megfogja a vizet, a szelet. Mi még nem használtuk, de valóban kívülre érdemes tenni.
2011. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hofógó akkor fogja a havat, ha belülre teszik. A hofogót belülre, bele a csizma szárába, a nadrág szárát pedig rá a cipőre.
2011. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is fogja a havat, ha kívül van a csizmán. Ez nincs olyan magasan a belsejében, h mindenféle csizma hosszú szárába bele lehessen húzni. Mert egy térdig érő csizmába már nem lehetne belülre tenni, különben a külső része felkapna, mintha rövid lenne.

Szóval alapból kívülre kell, de mindenki oda húzza, ahova neki kényelmes.

2011. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk alap esetben áll a csizmájában a víz, szóval, ha belül lenne, akkor a hó is belemenne, de ha kívül van, esély sincs rá.
2011. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kívülre.

Az én értelmezésem szerint a hófogó arra való, hogy a nadrágszárába bejutott havat ne engedje be a csizmába. Ha belől van, a csizmán belül, akkor erre nem sok esélye van:)

2011. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én vagyok az aki belülre teszi, úgy látom egyedüli technikaként. Nálunk még nem csurgott be így hólé a csizmába. Nagy síelő is vagyok, ott sem láttam még, hogy kívülre tennék, mert úgy a hó feltolja a bakancson, vagy a csizma szárán, ezáltal olyan, mintha nem lenne. Én ezért írtam le a tapasztalatomat. (térdig érő gyerekcsizmát még nem láttam, az egyik előző válaszolónak, de ha van akkor értelem szerűen nem lehet belülre tenni)
2011. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Egyébként mi is mindig belülre tesszük.

2011. nov. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!