Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák hogy vagytok...

36 hetes kismamák hogy vagytok? Szerintetek meddig húzzátok még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 10:24
 1/3 anonim válasza:

Szia.Ma vagyok 35.4 hetes.Kisfiú a pocaklakó.Ma voltam az első NST-n.Minden oké.Holnap megyek UHT-ra.Január 6-ra vagyok kiírva,de nagyon remélem,hogy még idén meglesz.A méhszáj fel van puhulva.A doki szerint idén várható.A lányomat a 41. héten indították:)

Te hogy vagy?

Fiú vagy lány lesz?

2010. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SziA! En ma vagyok 36+5 hetes,nagy babam van,ez mar biztos,igy tobb vizsgalat utan es teljesen be van illeszkedve,keszen a megszuletesre. :) Remelem azert meg 1 hetet kibir odabent,mert kereken egy het mulva eskudunk,epphogy nem csuszunk ki az idobol(remelem). Amugy egesz jol viselem,de remelhetoleg meglesz hamarabb. amugy dec 29-re vagyok kiirva. :)

szep napot!

2010. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 38 hetes. Doki szerint előbb meglesz, december 21-re vagyok kiírva. Mi is most esküdtünk a hétvégén. Én is nagyon féltem, hogy nem bírom ki addig, de szerencsére sikerült. Első baba, kislány lesz, 36 évesen.
2010. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!