Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » De jó lenne ha itt minden...

De jó lenne ha itt minden tudnánk egy Baba-Mama klubot alapítani, összebarátkozni, nem?

Figyelt kérdés
Amióta itthon vagyok a kisfiammal, azóta, sőt inkább előbb is, még meg sem született, már a "kedves" barátok vmiért hanyagoltak minket, ami a mai napig nagyon rosszul esik. :( Nagyon nincs társaságunk, és bevallom, sokszor unatkozunk itthon, főleg ha Apa nincs velünk, mert dolgozik. Biztos lenne pár jelentkező közületek, akik nem mondanátok nemet a személyes kapcsolatra, és a Gyerekek is, mi is jól éreznénk magunkat! :) Akár mindennap! De jó lenne...:(
2011. okt. 19. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaja, jó lenne... én olyan országban élek, ahol még játszóházak sincsenek. :((( Úgyhogy skype nagyszülőkkel, néha játszó, ha nem fagyunk meg, de az se sokáig. :((
2011. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fotucsok ***** válasza:

Egyszer itt már jött össze egy kis csapat és a hoxa portálon cseteltünk. Egy ideig ment, de utána elmaradt. Illetve én már megyek vissza dolgozni, tehát nem lesz időm rá, de azért legalább írd meg, hogy hol élsz, hátha még személyes találka is összejön valakivel.


És sétálás közben ismerkedj, tuti laknak felétek más kismamák is :)

2011. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó lenne, de én sem Mon élek:((
2011. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igazából nekem sincs már sok időm, hogy itthon legyek, nem olyan sokára már én is dolgozni fogok újra...Itt ahol élünk, szintén nincsenek játszóházak, 1 játszótér van csak. Ez Heves megyében található, Lőrinciben. Sajnos itt eléggé bezárkózottak az emberek, ha sétálok kisfiammal, általában üres az utca, a városka. Persze vannak Anyukák, akik otthon vannak a Gyermekükkel, de Ők is zárkózottak... Mi pont az ellentettje vagyunk. Nos ez van, hamarosan ovikezdés, nekem munka, akkor meg fog szűnni ez az "unalom". De azért mi feltaláljuk magunkat itthon, csak néha jó lenne összejönni Anyukákkal és Gyermekeikkel...
2011. okt. 20. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is Heves megyében lakunk,de jóval távolabb tőletek.Nekünk mondjuk van akikkel néha összejárunk,de most ebbe a beteges időben elég sokat hanyagolni kell egymást nehogy elkapják egymástól a gyerekek így mi is csak az utcán találkozunk mostanában emberekkel!Vannak a páromnak Lőrincin rokonai,kb 3 havonta egyszer elszoktunk menni hozzájuk:)
2011. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17:54-es válaszolónak: Régebben feltettem a kérdést, hogy vannak-e itt lőrinci Anyukák. Az éppen nem, hanem Eger, Gyöngyös,és környékbeliek. No, de sebaj, én eredetileg Somogy megyéből származom, így ott nagyon sok barát, ismerősöm van, akivel szinte nap, mint nap beszélek, de az mégsem ugyanaz, mint amikor az ember személyesen találkozik vkivel, és ez hiányzik nekem. :( A társaság...
2011. okt. 20. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem is hiányzik,nálunk még játszótér sincs ahová kivihetném a gyereket.Az udvaron van neki hinta,mászóka,homokozó de az mégsem olyan:( Itt megvan mindenkinek a saját kis baráti köre és mást nemszívesen fogadnak be ahogy én látom rányomulni meg nemakarok senkire!Nemis tudom milesz velünk a télen mikor már beleszünk szorulva! A fiam jövőre megy oviba talán jobb lesz ha énis eltudok menni dolgozni!

Utolsó voltam.

2011. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!