Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet, és mennyibe...

People=Shit kérdése:

Hogyan lehet, és mennyibe kerül országos rádióállomást alapítani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajna, de ha rádióst keresel, én szívesen csatlakozok hozzád :-D
2011. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jólvan! milyen zenében utazol?
2011. okt. 12. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs az Off-ért de ez engem is érdekelne :))))
2011. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az ötlet nem rossz, de szerintem hatalmas tőke kell hozzá meg rengeteg engedély, hatalmas antennák stb... nekünk van egy 30 méteres antennánk, de azt sem mertük még egyenlőre felállítani. a honvédség használta régen, és saját magát építi fel a kicsike. a törzsből tolja ki az elemeket. és ez került kb 400 ezer forintba. mondanom sem kell hogy ez igazából semmi... szóval egy országos szinten hallgatható rádiónak nem egy és nem kettő ennél sokkal nagyobb antenna kell.
2011. okt. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, nincs szabad országos frekvencia. Ezért túrta ki a Class fm és a Neo a Danubiust és a Slágert. Aztonkívül ez több tízmilliós mutatvány. Ha ennyi tőkéd van, biztos meg tudsz fizetni egy szakembert, aki eligazít a témában. :P
2011. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PS: Most néztem csak a nicknevedet. Ezzel a hozzáállással akarsz rádiózni? Biztos népszerű leszel...
2011. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: rengeteg zeném van. Mikor rádiózhatok nálad? :-)
2011. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!