Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvónéninek névnapjára szoktato...

Óvónéninek névnapjára szoktatok vinni valami kedvességet?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mit? Virágcsokor, cserepes virág, bonbon, vagy van valakinek valami jó, egyedi ötlete?
2011. okt. 20. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem túl jó ötlet oviban, iskolában stb...

mert nem szabad, hogy valakivel ezért kivételezzen az óvónéni. Neki sem szabad kedvencet keresni, de nem biztos, hogy minden anyukának ez eszébe fog jutni, vagy nem teheti meg anyagilag, igy nem tartom túl jó ötletnek. Köszöntsd meg szóban, vagy beszéljetek össze a csoportja szüleivel és dobjatok össze valami kis apróságot...

2011. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is gondoltam már erre, hogy valami csekélységgel meglepjük az ovónéninket, pl. bonbon vagy valami aranyos plüss kulcstartó vagy ilyesmi. Szerintem nem fog külön kivételezni ezért, mert nem szabad nagy dolgokat venni, tényleg, ahogy más is írta. max. egy ezresért.
2011. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig viszünk egy kisebb cserepes virágot névnapra. Ez nem megvesztegetés, csak figyelmesség. Karácsonykor is ad nekik a gyerek egy-egy kis fenyőfadíszt, becsomagolva. Nem az érték, hanem a szándék a fontos. Illetve év végén (pedagógusnapkor) az összes óvónéni és dajka kap egy-egy kis doboz bonbont.
2011. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is mindig viszünk egy-egy szál virágot, egy bonbon, kávét vagy teát. Mikor mit. Ez szerintem sem megvesztegetés, hanem a szülő köszönetmondása és a gyerek szeretetnyilvánítása.
2011. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi névnapra a bölcsibe saját rajzot (ott még cirkafirkát) vittünk és a kicsi mondta neki, hogy Boldog névnapot!

Hát, az megért volna akár 100 ezer forintot is, ahogy megláttam a gondozó néni szemében a könnyet. Még most is elérzékenyülök.

2011. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!