Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadnátok olyan családi...

Beadnátok olyan családi napközibe a gyerekeiteket, ahol csak egy csana tanfolyamot végzett, NEM pedagógus végzettségű dada van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha másképp nem tudnám megoldani a felügyeletét persze, hiszen anyukámra is rábízom és ő még CSANA tanfolyamot sem végzett, illetve én sem vagyok pedagógus és CSANA tanfolyamot sem végeztem.

De csak azért, hogy ne legyen otthon, illetve ovi helyett nem, minek.

2011. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 judavi ***** válasza:
100%
Be adnám. Nem a diplomán múlik. Ismerek csanás szuper nénit és diplomás béna nénit is. A személyisége sokkal fontosabb mint a papírja. Ha meg van saját gyereke is akkor végképp nem számít.
2011. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek judavival, én is beadnám, nem diplomafüggő ez a munka.
2011. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem diplomafüggő, szimpátia kérdése. Mivel a családi napköziért fizetek, így olyat választanék, ahol szimpatikus a gondozónő nekem is és a gyerekemnek is.
2011. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 20. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Beadnám, ha....

és itt lehet felsorolni a feltételeket, hogy mik azok amik fontosak nektek.

Ha a hölgy ügyesnek tűnik, és szimpatikus, akkor miért ne?

Menjetek próbanapra, és meglátod.

2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gondozónő vagyok egy bölcsiben, és én is csak a csana tanfolyamot végeztem el, ráadásul elég fiatal vagyok, mindössze 22 éves. Ettől függetlenül már három éve ezt csinálom, a gyerkőcök imádnak.Ellátok 6 hónapos babócát is, és 7 hónapos halmozott sérült kisfiút is. Napi 10 órát vagyok a csemetéimmel, az estémet pedig dalok, versek, körjátékok megírásával töltöm.Napközben pedig éneklek, kúszok, mászok, pörgök, játszok, bohócot csinálok magamból, bibiket gyógyítok puszikkal, és könnyeket szárítok fel.Szeretem csinálni, és szerintem nagyon jól is megy. Viszont mikor belép egy anyuka, és végigmér, majd arrogáns hangon megkérdezi, hogy ugyan milyen végzettségem van, sikítani tudnék. Tényleg a papír számít? Sehol, egy főiskolán sem fogják neked elmondani, hogyan maradj nyugodt, mikor egy gyerkőc lefejel valamit, és dől a vér a fejéből, hogyan vígasztald meg, mikor reggel az anyja után sír. Ezeket nem adják a diplomához !
2011. okt. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, a beszoktatás alatt jó a benyomásom róla, a hely gyerekeknek való, a kaja egészséges és változatos, az ár megfelelő és jól megközelíthető, akkor igen. Hiába van valakinek pedagógus végzettsége ha mondjuk unszimpatikus a gyereknek vagy lusta vagy barátságtalan vagy türelmetlen. Vagy ha nem tudom megfizetni vagy a világ végén van.
2011. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!
2011. okt. 21. 11:35
 10/11 anonim válasza:
Én aupairnek jöttem ki külföldre, két pici gyerekhez, semmi tudás nélkül. Egyszer megmutatták hogy mit hogy kell, nem nagyon lehet elrontani :D Szóval én simán odaadnám akinek nincs végzettsége, ha rám is rám bírnak bízni piciket.. :)
2011. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!