Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora cipőt vehetek meg...

Mekkora cipőt vehetek meg neki? 2 éves múlt

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 24 cipő kéne jelenleg, de olyan magas a rüsztje, hogy még a fűzösből is 25 lehet rá adni. Nah az a kérdés, hogy télire mekkora méretet vehetek neki? A 26 nem lesz nagyon nagy?
2011. okt. 21. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
A 26 nem nagy lesz, hanem sok!
2011. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy szerintetek mekkorát lehet neki venni? Hátha valakinek van ilyen irányú tapasztalata.
2011. okt. 21. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Akármekkorát lehet neki venni, akár 42-est is.
2011. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon nagyon sokat segítettél...
2011. okt. 21. 21:50
 5/8 fotucsok ***** válasza:
47%
Figyelj, ez egy olyan kérdés, amire itt nem lehet válaszolni. Azt te látod, hogy ha ráadod, könnyen belemegy-e a lába, vagy nem tud benne rendesen járni, vagy járás közben kijár a lába... Én annyit tudok, hogy az én kisfiamnak a 25-ös lábára 26-os őszi és téli cipőt vettem. Magas a lábfeje, ezért olyat választottam, amibe könnyen belemegy. Superfit-et vettem.
2011. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudom miért lett lepontozva az első két válasz én jót mosolyogtam, valóban így van :)


szerintem 2 számmal nagyobb az sok!

én 2 évesem 22es cipőt hord. lassan egy éve ezért vettem egy 23as és egy 24es cipőt télre, gondolom mostanában hirtelen fog nőni a lába, legalábbis ideje lenne :) a 24est eddig 2x adtam rá, mikor korán mentünk ki és még hideg volt, harisnyával és vastag zoknival de így is látszott a járásán, hogy kicsit nagy a cipő.


azt írod, hogy még a fűzős se jó neki, fiamra pont a fűzőst nem tudom ráadni, a tépőzárasok jók neki, csak necces betépőzárazni :) olyat próbálj keresni aminek a nyelve egész a lábujjig ér. és arra figyelj, hogy oldalt ne legyen varrás mert azok nem engednek annyira

2011. okt. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24-es a kisfiam lába, és 26-os téli cipőt vettem neki. De ez tényleg cipőpróbálásnál derül csak ki, mekkora kell neki.
2011. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi ha eleve nehezen tudom ráadni akkor, a nagyobbat veszem meg.
2011. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!