Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt himlos a gyereked?...

Volt himlos a gyereked? Hasmenes 1 het utan. A himlonek koszonheto?

Figyelt kérdés
multhet penteken jottek ki a kiutesek a kislanyomon (2 eves),mar szepen letisztult,mar amit nem kapart el,de a viszketes elmult es hetfon mehetne bolcsibe. ma reggeltol nagyon eros hasmenese van ,mar 2 napja is volt gyenge szeklete de gondoltam a himlo virus ezen a modon tisztul ki.lehet hogy a himlotol van ? ugye szombat van ,nincs doki ,csak ugyelet. laza semmi ,etvagya van . nalatok hogy zajlott le a himlo?
2011. okt. 22. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen himlő? Mert többféle van.
2011. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen himlő? Kisfiam bárányhimlős volt, neki nem volt utána hasmenés. Szerintem vírust szedett össze.
2011. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a baranyhimlo az a holyagos? nekunk nem volt holyagos, gondolom rozsahimlos volt .ma reggel meg nem kakalt,remelem mara elmult a hasmenese.kulfoldon vagyunk es csak annyit mondott hogy : viruerla. a szotar csak mint himlo irja a forditast.
2011. okt. 23. 08:31
 4/6 A kérdező kommentje:
elirtam. varichela azt mondta a doktorno.
2011. okt. 23. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A varicella bárányhimlő.
2011. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a baranyhimlo nem a holyagos? nem volt holyagos neki,azert gondoltam hogy rozsahimlo. azota elmult a hasmenes ,ma estere mar kemenyet kakalt!
2011. okt. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!