Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves "porgos" gyereked van?...

3 eves "porgos" gyereked van? Akkor tudnal otleteket adni?

Figyelt kérdés

Lanyom egesz nap velem van, nem vettek fel oviba. 2 napja esik az eso, nekem meg mar nincs otletem, hogy mit tudnek vele jatszani.

NAgyon porgos gyerek, csak egy kis idore lehet lekotni.

Delelott megetettuk a nyulait, rajzoltunk egyutt, majd segitett ruhat teregetni, meseltem neki, aludt, majd gyurmaztunk, cirkuszosat jatszottunk, vizfestekkel rajzoltunk.

MEgunta. Most meset nez, kb fel ora. Ezutan mit csinaljak vele?

Mivel kotitek le gyerekeitek figyelmet? Mar nincs semmi otletem sem.


2011. okt. 24. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek le picit esernyővel. Mi is voltunk délelőtt és délután is. Legalább ezzel is elment egy jó fél óra.
2011. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi bújócskázni szoktunk.már nagyon ügyesen számol és nagyokat nevetünk ha megtaláljuk egymást, a másik ami nagyon jó a torna.rakj be egy kis zenét és ugra bugra taps a fej felett terpesz ugrás,tanítsd pókjárásba menni,és cipeljetek plüss állatokat a hasatokon,ezen is nagy nevetések vannak,meg talicskáztatni szoktam,mondjuk ahhoz erő kell,de tanulni az is szuper.ezektől jol kifárad,lehet még sütni kis linzert amilyent ő akar,fiam szeret még labdázni autózni,zenélni,ő zongorázik én táncolok hozzá.szóval bohóckodunk.rakjatok puzzlét ki,vagy nézegessetek újságokat,most jönnek a játék ujságok fiam imádja nézegetni őket.
2011. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma ikeaban voltunk, aztan atmentunka sugarba, maszkaltunk, bowlingoztunk, mire hazaertunk, kilenc lett

furdes, mese, alvas

2011. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is a bújocskázás ami nagyon megy. Meg persze előtte a számolás :)

Adj rá gumicsizmát, esőkabátot hagyj randalírozzon odakint a pocsolyába :)

2011. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!