Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy ne a gyerekem...

Mit tegyek, hogy ne a gyerekemen csattanjon a rosszkedvem?

Figyelt kérdés
3 hónapos terhes voltam amikor kiderült, hogy a férjem félre akart lépni. /Előbb lebukott../ Viszont a csaj nem szállt le róla még jó egy évig.(10év próbálkozás, orvos stb.után jött össze a baba.) A mai napig nem tudom elfelejteni, sokszor vagyok ideges és attól tartok előbb-utóbb a fiamra is kivetítem. Ti mit tennétek a helyemben? Váljak el? Amúgy nagyon jó ember és a gyerekkel is imádják egymást.
2011. okt. 23. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha ez annyira zavarna téged, már akkor el kellett volna hagynod, mikor ez kiderült, főleg akkor,mikor nem tudta vagy nem akarta a rajongóját levakarni magáról. Mivel ezt nem tetted, ragaszkodsz a férjedhez. az utolsó mondat szerint az eszed megbocsátott, a szived még néha fájdogál. Majd elmúlik. Amúgy innentől kezdve mindig benned lesz a kisördög, a bizalmatlanság.
2011. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Errol a gyerek igazan nem tehet. Kettotoknek kell rendezni a problemaitokat. Uljetek le, beszeljetek meg es probaljatok dulore jutni, de ha nem tudsz megbocsajtani, akkor a gyerek ezt akkor is meg fogja sinyleni, ha nem is direkt vetided ki ra a haragod, mert a gyerekek mindig megerzik a szulok kozotti feszultsegeket.
2011. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válj el addig, amíg nem vagy biztos a dolgodban (hogy válni akarsz). Ez nem úgy működik, mint a kisgyerekekkel, hogy azonnal kell jönni a büntetésnek, mert utána már nem emlékszik, miért kapta. Csak azt tedd, ami neked jó, az lesz jó a gyereknek is, hisz neki mindenekelőtt egy kiegyensúlyozott anyára van szüksége. Hogy ne rajta csattanjon, ez talán elhatározás kérdése, gondolj arra, nehogy már a férjed hülyesége miatt a gyerek szívjon, csak azért se! És menj el kiereszteni a gőzt, beszélgess sokat a barátnőddel, anyuddal, hogy könnyebben megemészd és döntést tudj hozni. Nem akarom mentegetni a férjedet, de biztos őt is megviselte a 10 év hercehurca, a terhességgel járó körülmények, amúgy egyszer mindenkinek jár egy újabb esély és végül is nem csalt meg. Én is majdnem megcsaltam a férjemet, bár nem buktam le, és nem is csaltam meg, de valahogy kicsit megértőbb vagyok talán emiatt. Mondjuk nem volt még gyerekünk.
2011. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!