Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak a szüleim én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak a szüleim én pedig idegroncs lettem! Hagyan értessem meg velük, hogy ne rajtam csattanjon az ostor?

Figyelt kérdés

Már három éve elváltak a szüleim!Azóta kereszt tűzben vagyok, mert anyukámék ezt mondják apukámék azt!

Megy a háborúzás már ennyi éven keresztül.

Apukámmal élek. Anyu meg az élettársával. És nem hiszik el hogy engem nem foglalkoztat ez a téma!!! Akármi történik anyuval, akkor apu jön, rögtön szalad, és cinikusan a szememre veti, hogy anyád ezt meg azt csinálta.Fordított esetben ugyanaz.

Ma is annyira kiakadtam hogy azt se tudom hány nyugtatót vettem be és tudom, hogy ez nem fog jóra kimenni. Régebben egy kedves aranyos vidám lány voltam akibe a párom is beleszeretett, most meg?? szinte barátaim sincsenek, rosszul érzem magam mindenhol és mindenkivel, frusztrált vagyok és nyugtató nélkül nem tudok létezni és a párkapcsolatom is a szakadék szélén..

A párom mindig megnyugtat (már 4. éve vagyunk együtt), hogy ne sztresszeljek miattuk, de ő nem értheti meg a helyzetem, mert nem él itt nem tudja hogy egy nap alatt mennyi mindent a fejemhez vágnak, hogy anyád pasijával ez történt.. anyáddal az történt. Hiába mondom apáméknak, hogyha engem érdekel hogy anyuval mi történik akkor felhivom és megkérdezem!!!! Ez a hozzá állás vált be...

Ha minden mondandójukra anyuval kapcsolatban azt válaszoltam, hogy ---lesz*arom--- az sem jött be. Anyuval 3 hónapig nem beszéltem, ugysem volt jobb akkor is jöttek az anyád igy anyád ugy mondókák.

Egyszerűen kivagyok idegileg nem birják felfogni hogy engem nem érdekelnek a mocskolódásaik, nem érdekel se apám se anyám lelki világa!!!!!

Szeretnék a főiskolámmal foglalkozni és szeretnék a barátnőimmel lenni és a párommal foglalkozni, NEM VELÜK!!!


nem tudom, hogy erre mi lenne a megoldás, ha valaki végig olvasta ezt a regényt és tud tanácsolni valami kézenfekvőt és hasznosat, akkor irjon.


18/L


2010. dec. 13. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért az nem normális, hogy valakit ne érdekeljenek a szülei, meg úgy beszéljen róluk, hogy "lesz@rom", ezt te is lásd be! Kinőttél már a tinikorból, hogy így beszélj. Ha nekem mondtál volna ilyet, hogy lesz@rsz, kaptál volna egyet visszakézből.
2010. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben. Egyszerűen rájöttem hogy anyámék magánéletéhez nekem semmi közöm, igazából okom sincs rá hogy rajtuk stresszeljem magam, hisz nekem is van már saját magánéletem, felnőtt ember vagyok. Nem mondani kell, hogy téged nem érdekel, meg nem foglalkozol vele, hanem úgy is kell gondolni/érezni! Úgy látszik apád úgyse fogja befogni, hát akkor gondold is úgy ahogy mondod, és egyik füleden be, másikon ki! Csak a saját életeddel foglalkozz, hisz csak az számít, ők meg csináljanak amit akarnak, téged nem érint.
2010. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

23:08-as


Mégis akkor mit csináljon szerencsétlen kérdező? Legyen békebíró a szülei között, esetleg csapjon fel pszichológusnak? Van (lenne) jobb dolga is, mint a szülei véget nem érő vitáinak a középpontjában ácsorogni, és lelki szemetesládának állni. Ilyen fontosabb dolog pl az iskola, és a párja. Most építi fel az életét, és az a normális, ha az most az első.

2010. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem békebíró, mert ilyen szinten nincs hozzá köze, hanem egyszerűen mutasson érdeklődést, de maradjon semleges. Attól, hogy elváltak és megy a cirkusz, még mindketten a szülei, egyik pártra sem szabad állni, de úgy beszélni se, ahogy megengedte magának, hogy "lesz@rja" őket. Hát ez a nemnormális dolog.
2010. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen becsuknám a fülem, a monológ végén nyaliznék egyet az aktuális félnek, és kiélvezném a szabadságot, amíg egymással vannak elfoglalva.
2010. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet?Kolesz?Bárhova????Nem tudsz elköltözni? Szerintem az tenne a te lelkivilágodnak a legjobbat.
2010. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

A párom szerencsére nagyon sokat segít nekem ebben, mivel ő nagyon higgadt természetű(tanár) :)

Első kommentelő: nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem érdekelnek. Csak szeretnék 1 kicsit az én életemmel is foglalkozni. Mert szerintem mindenki olyan hozzá állással lenne a dologhoz, hogy LEsz@arja, ha 3 éven keresztül minden egyes nap a ezen megy a témázás és a csapból is ez folyna.

Eddig 1 szót sem szóltam senkinek. Csak 3 év után egy kicsit nekem is elég lett és elfogyott a türelmem. És kedves első, nem beszélek méltatlanul a szüleimmel, sőt egy részről megértem őket, mert 1 váláson elég nehezen teszi túl az ember magát, csak már így 3 év után annyit kértem tőlük tegnap, hogy legyenek szivesek engem kihagyni ebből, vagy elköltözök. Hálás vagyok nekik, hogy felneveltek meg minden, de szerintem nem vagyok köteles a hátralévő életem minden percét az Ő érzéseikre szenteli.

2010. dec. 15. 01:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb nálunk is ez a helyzet van évek óta.... nem hiszem, hogy jobb lesz
2010. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :)
2010. dec. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!